Půjčka 20 000 Kč na směnku na 3 měsíce (bez registrů, bez zástavy)

Potřebuji půjčit 20 tisíc korun na 3 měsíce na směnku. Chci půjčit bez zástavy a bez kontrolování registrů – mám záznam v SOLUS. Peníze potřebuji na zaplacení dluhu za elektřinu. Jsem zaměstnaná a vše vrátím do 3 měsíců i s úroky.

Momentálně jsem se dostala do velmi svízelné situace, kterou potřebuji okamžitě vyřešit. Potřebovala bych akutně půjčit 20 000 Kč. Hodně to spěchá – „včera bylo pozdě“. Hledám někoho, kdo by mi mohl půjčit peníze na směnku bez zástavy (a se záznamem v registru). Vše bych vrátila i s úroky, do 3 měsíců.

Nebudu vás unavovat detaily, ale dostala jsem do do hodně špatné situace. Jsem už 3 týdny bez elektřiny. A s tím se vůbec nedá fungovat. Bohužel momentálně nemám k dispozici dostatečnou částku na doplacení vyúčtování, revizní správu a znovu připojení elektřiny.

Bez elektřiny nemohu ani pracovat z domu (v práci nám teď nařídili povinně home office, protože COVID karanténa). Mám dvě děti, které jsem kvůli tomu musela dát k rodičům, protože doma pořádně nic nefunguje. Jsem zoufalá a prosím o pomoc!

Potřebuji půjčit cca 20 000 Kč, abych doplatila vše co je potřeba a mohla zase normálně fungovat. Do současných problémů jsem se dostala díky vlastní blbosti a je mi z toho do breku. Musím to co nejdříve nějak vyřešit.

Pokud by se našel někdo, kdo by mi mohl krátkodobě půjčit 20 tisíc korun na směnku, tak by vše vrátila i s úroky. Počítám, že budete chtít vysoký úrok, ale to bych měla nějak zvládnout.

Jsem zaměstnaná a příští měsíc máme v práci dostat i prémie. Navíc mi mají ještě přijít i peníze za brigádu, kterou jsem dělala minulý měsíc. Takže bych to měla být schopná, postupně do 3 měsíců, celé vrátit. Určitě vám nezůstanu nic dlužná.

Nevím kam se obrátit. Přiznávám, že mám záznam v registrech (určitě v SOLUSu a možná i jinde).

Jsem samoživitelka, otec dětí platí nepravidelně, a poslední dva roky je to s COVIDem dost složité. Zatím jsem to vždy nějak zvládla, ale občas jsem prostě něco platila po splatnosti. Jako třeba tu blbou elektřinu, kde se mi to vymstilo …

Potřebovala bych krátkodobě půjčit 20 tisíc korun, abych mohla pracovat z domu a mohla si vzít zase děti k sobě. Peníze bych vrátila do 3 měsíců, nebo možná i dříve. Podepíšu vám cokoliv si řeknete, jsem opravdu zoufalá a nevím kudy kam.

Nemohu dát nic do zástavy, bydlím v podnájmu a nemám ani auto nebo něco cenného, co by se dalo dát jako zástava. Nejlepší by tedy byla asi půjčka na směnku.

Pokud je mi někdo schopný opravdu půjčit peníze (nějaké prázdné sliby nebo placení poplatků předem mě fakt nezajímá), tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte!!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,