Půjčka 20 000 Kč na směnku na nájem a další akutní výdaje

Potřebovala bych akutně půjčit cca 20 tisíc korun, na zaplacení nájmu, účtů za elektřinu a plyn a další nezbytné výdaje. Zaměstnavatel mi nezaplatil peníze za poslední měsíc a já jsem teď úplně bez finančních prostředků. Mohu splácet 4000 Kč měsíčně. Jsem ale v exekuci a bez doložitelného příjmu.

Potřebovala bych akutně půjčit 20 000 Kč, na zaplacení nájmu, poplatků za elektřinu, plyn a další akutní výdaje. Splácela bych vám 4000 Kč měsíčně.

Dostala jsem se do problému kvůli zaměstnavateli, který mi nezaplatil peníze za poslední měsíc práce. Takže jsem najednou úplně bez peněz, i když jsem s nimi už jistě počítala.

Řeknu to na rovinu. Mám nějaké resty z mládí, kdy jsem si nasekala dluhy. Takže jsem v exekuci a kvůli tomu pracuji jen načerno. Doposud to fungovalo celkem bez problému. Dostávala jsem peníze v hotovosti na ruku, bez papírů.

Na konci měsíce mi teď ale zaměstnavatel řekl, že mi nic nedá, protože nemá peníze. A že prý bude muset asi zrušit firmu, a já že prý mám smůlu. Oficiálně u něj nejsem zaměstnaná a nemám si kde stěžovat.

Našla jsem si hned novou práci, ale tam dostanu peníze až na konci měsíce, a do té doby jsem skoro úplně bez prostředků. Potřebovala bych tedy půjčit peníze, abych měla alespoň na nejnutnější výdaje.

Jsem schopná splácet cca 4000 Kč měsíčně. Chápu, že budete chtít zaplatit vyšší úroky. S tím ale nemám žádný problém. Přeplatím vám klidně i víc, kolik si řeknete.

Mám záznam v registru a potýkám se s exekucí, ale to jen důsledek mojí blbosti v mládí. Od té doby, jsem se už dávno srovnala. Jsem spolehlivá, pracuji a snažím se. Dělám si teď i rekvalifikační kurz, abych měla i další možnosti zvýšení příjmu. K práci, co jsem si teď našla, si ještě hledám nějakou další brigádu.

Nemám kam jinam se obrátit. V bance nebo jinde mi nic nepůjčí. Rodina mi nepomůže, sami nemají moc peněz. A nemám žádné kamarády, kteří by na tom byli tak dobře, aby mi mohli půjčit peníze.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 20 000 Kč, tak by mi to moc pomohlo. Slibuji, že vám vše poctivě, do koruny vrátím zpět, i s úroky, o které si řeknete.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky do 20000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,