Půjčka 200 000 Kč bez zástavy a bez registrů

Hledám půjčku do 200 000 Kč na splátky. Peníze bych potřeboval na doplacení několika menších nebankovních půjček. Zbylou část bych chtěl použít na nové bydlení (vybavení domácnosti, kauci za nájem atp.). Mohu splácet 10 tisíc korun měsíčně. Mám ale záznam v registru.

Rád bych získal půjčku 200 000 Kč na splátky. Mám ale problém, že mám záznam v registru. Jsem ale zaměstnaný a mám celkem rozumný příjem, takže bych mohl splácet až 10 000 Kč měsíčně.

Peníze potřebuji především na doplacení různých finančních závazků. Nejedná se o žádné exekuce nebo tak něco. Mám jen několik menších půjček, které bych chtěl umořit. Zbytek chci použít na nové bydlení (na vybavení domácnosti, a zaplacení kauce za pronájem bytu, atp.).

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou, jako řidič kamiónu. A měsíčně si vydělám 35 tisíc korun čistého. Jsem svobodný a bez dětí, takže toho za měsíc až tak moc neutratím.

Pokud bych doplatil svoje stávající finanční závazky, tak už by nesplácel nic jiného, jenom tuto půjčku. Takže bych mohl bez problémů platit 10 tisíc korun měsíčně. Nevlastním ale žádnou nemovitost nebo tak něco, takže hledám jedině půjčku bez zástavy.

Jak už jsem psal, mám záznam v registru. Ale není to tak úplně mojí vinou. Je to kvůli mojí blbosti. Dvakrát jsem se snažil pomoci druhým a ručil jsem za půjčku. Ale ani jeden z nich to nezaplatil, takže jsem to pak musel splácet já. A nějakou dobu jsem se tím potýkal. Tyhle věci jsou už dávno vyřešené, záznam v registru mi ale zatím nezrušili.

Jsem slušný člověk, nikdy jsem nebyl v exekuci nebo insolvenci. Neberu drogy, neopíjím se každý večer, nehraju hazardní hry. Nejsem nějaký sociální případ, který by žil jen ze sociálních dávek. Pokud něco slíbím, tak se to snažím dodržet.

Pokud by mi někdo byl ochotný poskytnout finanční hotovost, tak si můžete být jistí, že vám vše poctivě vrátím do poslední koruny. Nedělá mi žádný problém doložit vám všechny doklady, o které si řeknete.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou