Půjčka 200 000 Kč od soukromé osoby bez zástavy

Hledám půjčku do 200 000 Kč od soukromé osoby, nebo soukromého investora. Půjčku bez zástavy nemovitosti a bez ručitele. Bez placení poplatků předem. Potřebuji vyplatit několik nevýhodných nebankovních půjček.

Hledám někoho, kdo by mi byl ochotný půjčit částku do 200 000 Kč, na vyplacení několika velmi nevýhodných nebankovních půjček. Ideálně nějaká soukromá osoba, která by mi byla ochotná půjčit, i bez zástavy.

Dostala jsem se svou neuvážlivostí do duhové spirály mikropůjček. Vzala jsem si postupně několik nebankovních půjček. Jednalo se jen o menší částky. Maximálně pár desítek tisíc korun, nic velkého. Tyhle půjčky ale mají strašně vysoké poplatky, což se nedá reálně zvládnout splácet.

Vím, že je to moje blbost. Ale snad každý může v životě chybu a každý by měl dostat druhou šanci. Z té svojí, jsem se rozhodně poučila a teď bych to chtěla dát nějak do pořádku.

Vím, že za chyby se platí. Já platím už tím, že nespím a přemýšlím, jak z toho ven. Nejhorší je na tom, že manžel ani dětí, o ničem neví. Moc se se za to stydím.

Manžel žádnou půjčku nemá. Je podnikatel a má vysoké příjmy. A kdyby si vzal půjčku, vše by se vyřešilo. Jenže, … nemám odvahu mu vše říct. Chci si to sama vyřešit.

Budu vděčná za jakoukoliv nabídku. Jen solidní jednání. Respektuji podmínky a úroky

Jsem zaměstnaná ve státní správě a mám strach, co by se dělo, pokud by se tyhle půjčky začaly řešit přes exekutora. Co by na to v práci řekli?

Mám pravidelnou výplatu okolo 40 tisíc korun měsíčně. Mohla bych vám každý měsíc posílat cca 8 tisíc korun. Víc asi ne.

Nevlastním žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Vzhledem k tomu, že ani nechci, aby se o tom dozvěděl manžel, tak mi asi ani nemá kdo za půjčku ručit.

Moc vás prosím o pomoc, byla bych vám strašně moc vděčná, kdybyste mi mohli pomoci vyřešit tuhle situaci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou