Půjčka 20000 Kč bez doložení příjmu – i v hotovosti, jen na OP

Nabízíme půjčky do 20 000 Kč i bez doložení příjmu, jen na OP. Peníze můžete dostat i v hotovosti na ruku – při osobní schůzce u nás na pobočce. Nebo vám je můžeme poslat na účet do 48 hodin. Jde to bez zástavy, bez ručitele a bez placení poplatků předem.
Máte zrovna hluboko do kapsy a potřebovali byste rychle půjčit peníze? V bance vás odmítli a bojíte, jestli vám jinde půjčku schválí? Můžeme vám nabídnout půjčku do 20000 Kč, kterou můžete mít velmi rychle. Peníze můžete dostat i v hotovosti.

K vyřízení této půjčky vám stačí jen minimum dokladů. Potřebujete jen platný občanský průkaz a nějaký doklad, k ověření vaší adresy, kde právě bydlíte. Půjčku vám můžeme schválit i bez doložení příjmu. U půjčky do 20 000 Kč, to jde i bez potvrzení ze zaměstnání nebo bez dalších dokladů.

Půjčka do 20 000 Kč je určena všem, kdo potřebují rychle peníze. Nevadí nám, že jste momentálně bez zaměstnání, nebo pracujete jen někde na brigádě. Půjčku je možné schválit i maminkám na mateřské nebo rodičovské. Nebo i pro důchodce.

Půjčka do 20 000 Kč je nabízena maximálně na 6 měsíců. Platíte pravidelné měsíční splátky. Při řádném splácení je možné požádat i o navýšení úvěru. Pro stálé klienty, kteří budou řádně splácet, můžeme nabídnout úvěr až do 50 tisíc korun nebo i více.

Půjčku je možné vyplatit i v hotovosti. Můžete se domluvit na osobní schůzce, na pobočce naší společnosti. Na místě pak podepíšete připravenou smlouvu, a peníze ihned dostanete na ruku. Nebo je možné dojednat poskytnutí úvěru, jen po telefonu či přes internet. A peníze vám pošleme na účet v bance do 48 hodin.

Samozřejmostí je, že neplatíte žádné poplatky předem. U této půjčky do 20 000 Kč platíte jen pravidelnou měsíční splátku.

Půjčka je poskytována jen lidem bez exekuce a insolvence. Při schvalování půjčky, je prováděna kontrola veřejných i neveřejných registrů (insolvenční rejstřík, registr exekucí aj.).

Pro vyřízení půjčky nepotřebujete ručitele ani žádnou zástavu. Stačí jen zaslat poptávku a my se s vámi co nejdříve spojíme, a nabídneme vám konkrétní podmínky poskytnutí finančního úvěru. Jde to i velmi rychle.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou