Půjčka 250 000 Kč na směnku v hotovosti bez poplatků předem

Poptávám půjčku 250 000 Kč v hotovosti na ruku. Nechci ale platit žádné poplatky předem. Jsem zaměstnaná a současné podnikám jako OSVČ. Mohu vám splácet 15 tisíc korun měsíčně. Zbytek bych doplatila jednorázovou splátkou za 10 – 12 měsíců.
Poptávám půjčku ve výši čtvrt miliónu korun (250.000 CZK). Peníze bych si ráda půjčila na směnku, na dobu cca 1 rok. Požaduji vyplacení půjčky v hotovosti na ruku. A není pro mě přijatelné placení jakýchkoliv poplatků předem.

Potřebuji získat peníze, na zaplacení urgentních oprav na domě. Dům ale není v mém vlastnictví. Patří partnerovi (nejsme manželé, i když uzavření sňatku máme v plánu v horizontu cca 1 rok) a nemohu tedy dávat tuto nemovitost do zástavy.

Peníze z půjčky bych vám mohla splácet měsíční splátkou ve výši 15 000 Kč měsíčně. A cca za 10 – 12 měsíců bych zbývající část doplatila jednorázovou splátkou.

Jsem zaměstnaná a současně i podnikám jako OSVČ. Mám poměrně vysoké měsíční příjmy. Jedná se v průměru o částku cca 65 000 Kč „čistého“. Příjem ale mohu jen obtížně doložit. V zaměstnání pracuji jen na částečný úvazek a příjem z pracovního poměru je nízký.

Příjem z podnikání je podstatně vyšší, ale nedá se moc prokazovat. Většinu příjmu dostávám v hotovosti a rozhodně vše nepřiznávám na finančáku.

Během cca 10 – 12 měsíců bych měla dostat vyplacený podíl, z momentálně probíhajícího dědického řízené. Bude se jednat o částku cca 750 tisíc korun. Takže na doplacení zbývající části půjčku budu mít dostatek finančních prostředků.

Co se týká úroků, tak to je na vás. Jsem ochotná akceptovat jakékoliv rozumné navýšení. Uvědomuji si, že u půjčky na směnku se určitě platí podstatně vyšší úroky, než u běžné půjčky.

Pokud bych nyní nebyla v poměrně akutní situaci, kdy peníze potřebuji sehnat dosti urgentně, tak bych si touto formou nepůjčovala. Protože ale peníze bohužel potřebuji poměrně rychle, tak chápu, že mě to bude něco stát.

Jsem momentálně svobodná, bezdětná a nemám moc velké měsíční výdaje. Nemám skoro žádné dluhy (jen běžné věci jako kreditku, kterou skoro nepoužívám apod.). Nemám exekuci a nemám žádné dluhy po splatnosti.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou