Půjčka 250 000 Kč na zaplacení dluhů a na nové bydlení

Měl bych zájem o nebankovní půjčku do 250 000 Kč. Peníze potřebuji na doplacení úvěru a zaplacení kauze za byt. Půjčku bych chtěl splácet měsíční splátkou 7000 Kč po dobu maximálně 5 roků. Jsem zaměstnaný a mám stabilní příjem. Ručitele mi může dělat přítelkyně, která je také zaměstnaná.
Měl bych zájem o půjčku do 250 000 Kč, kterou bych mohl splácet měsíčními splátkami po delší dobu (cca 5 až 6 roků, podle toho, kolik budou úroky). Peníze potřebuji na zaplacení jednoho staršího dluhu a také na financování nového bydlení.

Je mi 21 roků a jsem již 2 roky zaměstnaný jako obchodník v jedné firmě u nás ve městě. Mám relativně vysokou výplatu, která je ale nepravidelná (provize a bonusy dostávám vyplaceny až s několika měsíčním zpožděním). Pokud bych to měl nějak zprůměrovat, tak mám cca 45 tisíc korun čistého měsíčně.

Bohužel jsem si dřív nasekal nějaké dluhy. Takže jsem byl donedávna v exekuci. Exekuce je už ale celá zaplacená a ukončená. Kromě té vyřešené exekuce, splácím ještě jeden úvěr. Ten je na cca 120 tisíc korun a splácím jej pravidelně (nic nedlužím po splatnosti).

Momentálně bydlím u rodičů, mám ale přítelkyni. Chtěli bychom začít bydlet společně. Hledáme tedy nějaký byt k pronájmu. Budeme ale muset zaplatit vysokou kauci za byt (všude chtějí několik nájmů předem) a také budeme potřebovat nějaké peníze na vybavení bytu.

Rád bych si tedy půjčil 250 000 Kč. Z těchto peněz bych doplatil ten současný úvěr, a zbytek peněz bych použil na zaplacení kauce na byt, a na nějaké základní vybavení bytu.

Nemohu se obrátit s žádostí o půjčku na banku. Jednak mi nedávno skončila exekuce, a jednak jim asi vadí můj věk. Vím, že je mi teprve 21 roků, na druhou stranu už dva roky pracuju, v práci se mi daří, a vydělávám i více než rodiče.

Pokud by někdo mohl poskytnout půjčku do 250 tisíc korun, tak bych následně mohl splácet minimálně 7000 Kč měsíčně.

Podle toho, jak vysoké budete chtít úroky, bych to mohl splatit, do cca 5 až 6 roků. Chápu, že jsem asi „rizikovější“ klient na půjčování peněz, a že úroky asi budou vyšší.

Nevlastním žádnou nemovitost ani auto (v práci mám firemní, takže vlastní auto zatím nepotřebuji). Takže nemám asi nic, co bych mohl dát do zástavy, jako ručení za půjčku.

Případně mi může dělat ručitele moje přítelkyně. Ta teď po skončení školy, nastoupila do zaměstnání. Zatím ale pracuje jen krátce, zkušební doba jí bude končit až na konci měsíce.

Pracuje jako prodavačka a její čistá mzda by po skončení zkušební doby, měla být cca 25 000 Kč. Společně tedy máme více než dostatečný příjem, na to abychom vám mohli půjčku bez problému splácet.

Pokud by mi byl někdo ochotný poskytnout půjčku do 250 tisíc korun na dobu 5 až 6 roků, tak se mi prosím ozvěte. Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou nabídku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,