Půjčka 30 000 Kč na doplacení insolvence na 4 měsíce

Hledám půjčku do 30 000 Kč na doplacení insolvence. Zbývá mi doplatit asi 30 tisíc korun, aby mi soud uznal splnění insolvence a já se konečně zbavila dluhů. Mohla bych splácet 8000 Kč měsíčně, takže bych vše vrátila za 4 měsíce.

Měla bych velkou prosbu o pomoc s vyřešením insolvence. Potřebovala bych půjčit do 30 000 Kč, abych mohla doplatit zbývající částku pro ukončení insolvence. Jinak moje 5leté snažení přijde úplně nazmar.

V minulosti jsem udělal spoustu hloupostí. Byla jsem mladá a blbá, a nasekala jsem hodně dluhů. Po čase jsem to začala řešit. Dala jsem se do pořádku, našla jsem si zaměstnání, a požádal jsem o insolvenci.

Soud mi oddlužení schválil, a já jsem posledních 5 roků poctivě splácela, co jsem mohla. Insolvence mi má za dva měsíce skončit, ale mě zbývá doplatit necelých 30 tisíc korun, abych splnila podmínky stanovené soudem.

Pokud nezaplatím to, co požaduje soud, tak to asi dopadne tak, že mi na konci insolvence oddlužení zruší, a já budu mít na krku ještě hromadu dluhů. V insolvenci mi stačí zaplatit 30%, a zbytek mi odpustí. Pokud ale nezaplatím soudem stanovené minimum, tak mi těch zbylých 70% stále zůstane na krku

A právě do zaplacení těch 30% mi zbývá těch 30 tisíc korun.

Jsem zaměstnaná a moje mzda je asi 20 000 Kč čistého. Z toho mi strhávají na tu insolvenci. Když ale doplatím tu zbývající částku, tak mi strhávat přestanou.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 30 000 Kč, tak bych se to pokusila vrátit co nejrychleji (nechci už mít žádné dluhy). Mohla bych vám posílat cca 8000 Kč měsíčně, takže bych to zaplatila za 4 měsíce + teda nějaké navýšení a úroky pro toho, kdo mi půjčí.

Nemám šanci půjčit si peníze nikde jinde. Nemám nikoho z rodiny, kdo by mi mohl půjčit. A v bance nebo u nějaké nebankovní společnosti, to nemá cenu zkoušet. Tím, že jsem v insolvenci, tak mi nikdo nepůjčí.

Prosím, pokud by se našel nějaký hodný člověk, který by mi mohl pomoci, tak budu nesmírně vděčná. Nejedná se o moc velkou sumu peněz. Pokud ji ale neseženu, tak mi asi zruší insolvenci a mě zůstane akorát hromada dluhů. Nevím, co bych pak měla dělat. Jsem z toho zoufalá.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou