Půjčka 30 000 Kč na splátky pro lidi v insolvenci

Jsem už 4 roky v indolenci, kterou řádně splácím. Potřeboval bych půjčit částku do 30 000 Kč na 1 až 2 roky. Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou a mohu měsíčně splácet 2000 Kč. Peníze potřebuji na zaplacení odložených plateb – hlavně nájem a další složenky.

Jsem už 4 roky v insolvenci a potřeboval bych půjčit cca 30 000 Kč. Vím moc dobře, že lidem v insolvenci skoro nikdo nepůjčuje. Přesto to zkouším, jestli by se nenašel nějaký ochotný člověk, který by mi pomohl vyřešit moji složitou situaci.

Pokusím se vám vysvětlit, jak jsem se do insolvence dostal. Před více než 6 roky, mi zemřela manželka, a já zůstal sám se dvěma dětmi. S manželkou jsme měli nějaké finanční závazky (auto na splátky, půjčky u banky, apod.). Do té doby jsme ale žili normální život, netrpěli jsme žádnou velkou nouzí, všechny splátky jsme včas platili.

Po smrti manželky se to začalo zhoršovat. Utáhnout všechny splátky z jednoho platu začalo být složitější. Také jsem musel věnovat více času dětem a domácnosti, musel jsem si najít jinou práci, kde mám bohužel o něco málo nižší mzdu.

Po dvou letech jsem ten boj vzdal a šel raději do insolvence, abych to jednou pro vždy vyřešil. V insolvenci jsem už 4 roky, a celou dobu splácím vše, co mám. Soud mi stanovil jen poměrně nízké splátky, stačí mi každý měsíc zaplatit jen cca 3500 Kč.

Jsem zaměstnaný už několik roků u jedné firmy, kde mám smlouvu na dobu neurčitou. Moje čistá mzda, po odečtení splátky insolvence, je cca 22 tisíc korun. K tomu ještě dostáváme nějaké peníze od státu.

Příjem nemám velký, ale poměrně stabilní. Poslední rok a půl, se ale kvůli COVID, všechno komplikuje.

V práci je to dobré, tam máme pořád co dělat a možná nám i něco málo přidají. Děti jsou teď ale každou chvíli doma, kvůli zavřené škole nebo karanténně. A když s nimi zůstanu doma, tak to znamená propad příjmu. A hlídání seženu jen někdy.

Za ten rok a půl, co už probíhá epidemie, se mi postupně nakupily různé odložené platby. Asi nemusím zdůrazňovat, že během insolvence, žiju od výplaty k výplatě a nemám žádnou finanční rezervu.

Chtěl bych svoji situaci začít řešit dřív, než z toho bude nějaký problém. Potřeboval bych půjčit 30 000 Kč, abych z toho zaplatil všechny odložené platby, složenky atp. Jedná se hlavně o nájem a další podobné platby.

Půjčku bych vám mohl splácet pravidelnými měsíčními splátkami. Mohl bych posílat 2000 Kč měsíčně. Půjčku bych tedy i s úroky, mohl bez problémů, za 1,5 až 2 roky, celou splatit. Za cca 10 měsíců by mi také měla skončit insolvence, a pak už budu mít i o něco více peněz.

Díky insolvenci, nemám šanci získat žádnou běžnou půjčku od banky, nebo od jiných úvěrových společností. Rád bych našel nějakého soukromníka, který by mi byl schopný dočasně půjčit cca 30 tisíc korun na splátky. Úroky, které budete požadovat, respektuji.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou