Půjčka 40.000,- Kč na zaplacení nájmu a nedoplatků s úrokem 100%

Hledám půjčku do 40.000,- Kč na zaplacení nájmu a dalších nedoplatků. Během epidemie jsem přišel o práci, teď už mám ale novou. Zaplatím klidně i 100% úrok. Vrátil bych vám postupné ve splátkách 80.000 Kč.
Hledám nějakou dobrou duši, která by mi mohla pomoci s řešením mých finančních problémů. Potřebuji půjčit cca 40.000,- Kč. Peníze potřebuji na zaplacení nájmu. A na úhradu dalších nedoplatků (za telefon, elektřinu apod.).

Dostal jsem se do problému s placením, jen kvůli tomu blbému koronaviru. Do té doby bylo vše v pořádku a já to nějak zvládal. Pak jsem ale přišel o místo – firma neměla práci kvůli epidemii, a já se z toho nemohu dostat.

Momentálně je fakt velký problém, najít nějakou novou práci. Zkoušel jsem už cokoliv. Nedá se sehnat ani nějaká krátkodobá brigáda, všechno je zavřené nebo neberou. Rozchodně to není tak, že by se mi nechtělo pracovat. Neměl jsem skoro žádné peníze, stát mi dává naprosté minimum a já prostě neměl z čeho platit tyhle výdaje.

Nakonec se mi podařilo najít práci, ale tam jsem teprve teď nastoupil a první výplatu dostanu až příští měsíc. Do té doby to musím ještě nějak vydržet, ale dluhy se mi prostě už moc nakupily a také to musím nějak řešit.

Pokud by mi byl někdo ochoten půjčit 40.000 Kč, tak vám zaplatím klidně i dvojnásobnou částku. Takže mi nevadí úrok 100%. Platil bych vám měsíční splátky, a celkem bych postupně vrátil 80.000 Kč. Peníze ale potřebuji sehnat rychle.

Pokud je někdo schopný poskytnout půjčku do 40 tisíc korun, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte.

Nechci ale žádné nabídky s tím, že nejprve musím zaplatit něco předem. Na takový podvod s placením poplatků předem, fakt neskočím.

Klidně vám hned na místě, zaplatím provizi z vyplacené půjčky nebo i rovnou první splátku. Ale až po té, co dostanu vyplaceny peníze. Na nějaké placení předem, když mi někdo bude jen slibovat, že mi pak půjčí, nevěřím. Na podvodníky prostě nemám čas.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky do 50000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,