Půjčka 40 000 Kč na směnku pro samoživitelku v exekuci

Hledám půjčku do 40 000 Kč na směnku, na pár měsíců. Peníze potřebuji na zaplacení exekuce. Exekutor mi nechává strhávat peníze z platu a to je zlé. Ráda bych se této exekuce zbavila. Mohu splácet 5000 Kč měsíčně. Kromě exekuce nemám žádné dluhy nebo jiné závazky. Jsem samoživitelka se dvěma dětmi.
Hledám někoho, kdo by mi byl ochoten půjčit 40 000 Kč na směnku, na několik měsíců. Peníze bych potřebovala na vyplacení exekuce. Abych mohla celý dluh zaplatit exekutorovi a zbavila se exekuce na plat.

Ta exekuce vznikla jen z mojí blbosti. Před pár roky jsem jela několikrát v MHD bez jízdenky a chytnul mě revizor. Nějak jsem to neřešila, což byla chyba.

Nakonec se z toho stal i s úroky dluh skoro 40 tisíc korun, který mi teď exekutor nechává strhávat z výplaty. A to je hodně nepříjemné. Ráda bych si tedy půjčila zmíněných 40 000 Kč, abych je mohla rovnou zaplatit exekutorovi a měla od něj pokoj.

Jsem samoživitelka se dvěma dětmi. Jsem zaměstnaná na HPP a kromě toho mám domluvené i dvě brigády, takže mám zaručený příjem, ze kterého mohu půjčku splácet. Výplatu ze zaměstnání vám mohu doložit (i když z ní teda teď provádějí srážky na exekuci).

Mohla bych vám platit každý měsíc částku 5000 Kč. Takže bych půjčené peníze mohla vrátit nejpozději do jednoho roku.

Půjčila bych si jinde, ale mám problém s tím, že jsem i v exekuci. Z platu mi strhává peníze exekutor, takže nemám šanci získat půjčku kdekoliv jinde. Už jsem se zkoušela poptávat, ale exekuce je fakt problém.

Hledám tedy někoho, kdo by mi byl ochotný poskytnout například půjčku na směnku nebo klidně i jinou formou. A komu by nevadilo, že mám tu exekuci. Chápu, že budu muset zaplatit vysoké úroky, ale to plně respektuji. Určitě se domluvíme tak, abyste byli spokojeni.

Peníze na zaplacení půjčky, budu mít určitě i přes exekuci. Brigády, které mám vedle hlavní práce, jsou bez smlouvy. Peníze dostávám na ruku – tyhle peníze mi exekutor určitě nikdo nevezme. A navíc mi něco zůstává i z výplaty, takže na splátku 5000 Kč budu mít v každém případě.

Kromě zmíněné exekuce, už nemám žádné jiné dluhy nebo závazky. Pokud mi někdo může půjčit 40 tisíc na směnku, na pár měsíců, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou