Půjčka 400 000 na konsolidaci – vyplacení jiných půjček a úvěrů

Hledám půjčku 400 000 Kč na provedení konsolidace mých stávajících půjček a úvěrů. Peníze bych rád použil na doplacení všech půjček. Jsem důchodce a dostal jsem se do finančních problémů, které ale chci řešit. Mohu splácet měsíčně 3000 Kč.

Obracím se na kteréhokoliv investora, soukromníka nebo soukromou osobu. Na všechny, kteří by byli ochotni půjčit 400 000 Kč.

Tyto peníze potřebuji jenom na jeden účel – na vyplacení několika krátkých (malých, rychlých) půjček. Na celkové sjednocení všech mých dluhů v podobě nebankovních půjček.  Dostal jsem se do tíživé finanční situace, kdy je nemám jak všechny hradit a musím přistoupit k sjednocení dříve, než mě stáhnou ke dnu.

Hledám kohokoliv, jakoukoliv soukromou osobu, soukromníka nebo i finančního investora – je mi celkem jedno, z jakého zdroje budou peníze pocházet. Zkoušel jsem již hledat a žádat, ale vzhledem k mé situaci nikde neuspěji.

Abych sehnal 400 000 Kč na splacení mých půjček, tak by se muselo jednat nejspíše o soukromou osobu/investora nebo soukromou společnost.

Pokud se najde někdo, kdo by byl ochotný mi půjčit 400 000 Kč bez poplatku předem a bez zástavy nemovitosti (protože nemovitost nemám), tak bych mohl splácet poctivě každý měsíc. A to maximálně 3000 Kč měsíčně.

Hodně to spěchá, potřebuji všechny své dluhy okamžitě vyplatit a platit jen jeden nový. Momentální situaci nezvládám a chci vše zachránit, než bude pozdě.

Jsem důchodce, který se dostal do finančních problémů, ale mám zájem svůj dluh řešit.

Děkuji všem nabídkám, které mi zašlete. Chtěl bych poprosit jen o nabídky poctivých nebankovních půjček, které mají šanci na schválení. O placení poplatků předem nemám zájem.

Pro doplnění banka mi nepůjčí, protože jsem se dostal do bankovního registru. Proto prosím libovolnou soukromou osobu o nabídku na sjednocení mých dluhů. Hlavní požadavek je poctivé jednání bez podvodu.

Co se týká úrokových sazeb a ostatních podmínek, tak zde se můžeme domluvit již osobně. Jsem připravený na kompromis.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou