Půjčka 500 000 Kč pro OSVČ na obnovení podnikání

Sháním půjčku pro OSVČ, na obnovení podnikání, po epidemii COVID. Peníze (500 000 Kč), potřebuji na nákup nového auta (dodávky). Měla jsem teď víc než rok, přerušenou živnost kvůli epidemii COVID, takže mi v bance nepůjčí.

Podnikám několik roků, jako OSVČ, a momentálně sháním půjčku ve výši 500 000 Kč. Tuto sumu, potřebuji na zakoupení automobilu (dodávky), kterou nutně potřebuji pro své podnikání.

Podnikám od roku 2017. V roce 2020, jsem ale podnikání kvůli COVIDu přerušila. Podnikám totiž spíše v oblasti velkoobchodu, kdy mezi mé zákazníky patří hodně restaurace nebo různé maloobchodní prodejny, které během COVIDu, moc nefungovaly

Podnikání jsem obnovila před třemi měsíci, a postupně se vše rozbíhá tak, jak to fungovalo před epidemií.

Bohužel se mi ale „vysypalo“ jedno ze dvou aut, které pro podnikání mám. Potřebuji tedy akutně koupit nové, protože bez auta, jsem „vyřízená“.

Po víc než roce, kdy jsem byla skoro úplně bez příjmu, nemám žádné velké finanční rezervy, abych to mohla pokrýt ze svých zdrojů.

Zkoušela jsem to řešit u banky, ale tam po mě chtějí daňové přiznání za rok 2020. Tím, že jsem po většinu toho roku, měla živnost přerušenou, tak toho v DP moc nemám, a bance to nestačí.

Potřebovala bych tedy najít nějaké jiné financování. Od nějakého soukromníka nebo nebankovní společnosti.

Mohu vám doložit svoje příjmy – faktury, výpisy z bankovního účtu, atd. Jen za poslední 3 měsíce, se moje čisté zisky pohybují okolo 50.000 Kč měsíčně (obrat je pochopitelně násobně vyšší). A to se vše, teprve rozjíždí.

Nemám žádné exekuce, nikdy jsem nebyla v insolvenci nebo trestně stíhána. Jsem bezúhonný člověk, který vždy splní to, co slíbí.

Pokud by mi někdo mohl poskytnout půjčku 500 000 Kč, s rozumnými podmínkami, tak bych vám mohla splácet okolo 20 000 Kč měsíčně. A za pár měsíců, až pojedu zase na 100%, tak pravděpodobně i mnohem více. Určitě bych se snažila půjčku splatit co nejrychleji.

Jako ručení za poskytnutou půjčku, bych mohla dát například automobil, který si půjčené peníze plánuji koupit, nebo případně i něco jiného. Ozvěte se mi, a určitě se nějak domluvíme.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka 500 000 Kč, Půjčky poptávka, Půjčky pro OSVČ
Sekce: ,,,,,,,,,