Půjčka 75 000 Kč s úrokem 100% na dva roky

Hledám půjčku do 75 000 Kč na dva roky, i se 100% úrokem. Peníze potřebuji na zakoupení sportovního vybavení pro syna. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou, s čistou výplatou okolo 30 000 Kč. Mám ale exekuce. Peníze bych vrátila za rok jednorázově, nebo za dva roky ve splátkách.

Poptávám půjčku ve výši 75 000 Kč. Peníze potřebuji na nákup sportovního vybavení pro svého syna.

Můj syn jezdí závodně na kole a potřebuje koupit nové kolo. A to není úplně levná záležitost. Část finančních prostředků mám našetřeno, ale nestačí to. Takže bych potřebovala půjčit cca 75 tisíc korun.

Jsem rozvedená samoživitelka, takže mi nezbývá moc peněz. Takto velkou částku momentálně nemám našetřenu. Takže bych si potřeboval vzít půjčku, abych to z toho pokryla.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Pracuji ve státní správě, a můj měsíční příjem je cca 30 000 Kč čistého. Mám ale bohužel nějaké exekuce.

Po rozvodu mi zůstaly nějaké dluhy, po mém ex-manželovi, které jsem nebyla schopná včas splácet a tak to nakonec spadlo do exekuce. Všechny pohledávky exekutorovi postupně splácím. Exekuce by mi měla skončit cca za rok, takže pak už mít k dispozici více peněz.

Zatím to řeším tak, že dvakrát týdně večer a o víkendu chodím na brigádu, k jednomu soukromníkovi, který mi platí v hotovosti na ruku (tento příjem nemohu oficiálně doložit, u příjmu ze zaměstnání je to bez problému). Díky tomu, máme dost peněz na živobytí a daří se mi i něco našetřit

Potřebovala bych nyní půjčit 75 000 Kč, s tím že bych vám mohla vše vrátit do jednoho roku, pokud by měla půjčka nějaký rozumný úrok.

Jsem ale ochotná akceptovat i úrok ve výši 100%. Pak bych ale celou půjčku i s úroky byla schopná zaplatit během dvou roků.

Nemohu ale dát nic do zástavy (nevlastním auto nebo nějakou nemovitost, bydlíme v pronájmu). Určitě také nebudu nic platit předem.

Mohu vám zaručit, že všechno včas a v pořádku vrátím. Kdyby nebylo dluhů mého bývalého manžela, tak bych se do podobné situace nikdy nedostala.

Já rozhodně nejsem člověk, který by si nepůjčoval peníze a pak nesplácel. Vždy jsem své závazky řádně plnila. I nyní se to snažím dát do pořádku, i když jsem v tom nevině.

Pokud by mi někdo byl schopný pomoci, tak se mi prosím ozvěte. Pro syna je závodění na kole, jeho milovaný koníček, a já bych mu moc ráda udělala radost.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou