Půjčka do 150 000 Kč pro OSVČ na zaplacení dluhů bez zástavy

Potřebovala bych půjčit finance – částku do 150 000 Kč, na zaplacení dluhů po mojí sestře, abych odvrátila hrozbu exekuce. Pracuji jako OSVČ pro pojišťovnu, mám příjem 40 000 Kč měsíčně. Hledám půjčku bez zástavy a bez ručitele s pravidelnou měsíční splátkou.
Potřebovala bych půjčit finanční obnos, který bych chtěla použít na zaplacení dluhů, které nadělala moje sestra. Ta si vzala několik půjček. U dvou z nich, jsem byla vedená jako ručitel. Sestra dluhy přestala splácet, a spadlo to celé na mě. Hrozí mi exekuce.

Potřebovala bych půjčit finanční částku do 150 000 Kč. Všechny půjčené peníze, bych použila na doplacení těch dluhů. Nechci nic z toho utrácet z nějaké hlouposti či zbytečnosti.

Dostala jsem se do velmi nepříjemné situace. Snažila jsem se pomoci sestře, které potřebovala peníze na podnikání, a tak jsem jí ručila za půjčky. Sestra mi tvrdila, že všechno splácí a že je vše v pořádku.

Nakonec jsem ale zjistila, že sestra už delší dobu nic neplatí, že její firma půjde do insolvence, a se už dávno na všechno vykašlala.

Zůstaly po ní jen dluhy. A já to teď musím doplatit. Naštěstí jsem jí ručila jen za dvě půjčky. Něco jsem už zaplatila, ale zbytek bych si potřebovala půjčit. Celé se to už dostalo do fáze, kdy to řeší exekutor, a hrozí mi exekuce, kterou bych chtěla odvrátit.

Potřebovala bych půjčit minimálně 50 000 Kč, abych doplatila to, co je nejakutnější. Pokud by to ale bylo možné, tak bych si ráda půjčila celých 150 000 Kč, abych to doplatila vše, a měla od toho pokoj. Pak už bych splácela jen jednu půjčku vám.

Jsem zaměstnaná v pojišťovně, kde ale pracuji jako OSVČ na IČO. Nejsem ale žádný podnikatel. Pracuji pro ně, jako normální zaměstnanec. Každý měsíc fakturuji stejnou částku, nemám s „podnikáním“ žádné náklady.

Můj čistý měsíční příjem je tedy 40 000 Kč. Mohu vám doložit faktury, výpisy z bankovního účtu. Pracovat jsem ale začala od začátku roku. Takže jsem jako OSVČ, ještě nepodávala daňové přiznání. Před tím jsem byla zaměstnaná na HPP.

Tím, že jako podnikatelka (OSVČ), ještě nemám daňové přiznání, tak mi v bance nepůjčí. To už jsem zkoušela. Hledám tedy nějakou nebankovní půjčku, nebo nějakého soukromníka, který by mi pomohl vyřešit dluhy po mojí sestře.

Půjčku bych vám splácela každý měsíc. Mohu posílat 5000 – 8000 Kč. Hledám si teď i nějakou další práci/brigádu, abych měla další příjem a mohla to splatit co nejrychleji.

Nemám ale nic, co bych mohla dát do zástavy. Nevlastním žádnou nemovitost, bydlím jen v pronajatém bytě a nemám ani vlastní auto. Hledám tedy půjčku bez zástavy.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou