Půjčka do 250 000 Kč bez nahlížení do registru a bez zástavy

Nabízíme půjčky do 250 000 Kč i bez kontrolování registrů, bez zástavy a bez ručitele. Poskytujeme krátkodobé půjčky (na pár týdnů). Nebo i dlouhodobější úvěry (i na několik roků). Půjčky nabízíme lidem bez exekuce a bez insolvence.

Pokud potřebujete sehnat peníze, a jinde vás zatím odmítli, pak vám můžete podat pomocnou ruku. Naše finanční společnost nabízí půjčky od 10 000 Kč až do 250 000 Kč. Jsme schopni nabídnout půjčky i lidem se záznamem v registru, nebo i těm, kdo si nemohou půjčit i z jiných důvodů.

Nabízíme různé typy půjček, které zcela jistě uspokojí všechny vaše potřeby. Nabízíme jak krátkodobé půjčky (jen na pár týdnů nebo měsíců), tak i dlouhodobější úvěry (1 – 5 roků). U půjčky si sami můžete zvolit, která varianta vám více vyhovuje.

Půjčky nabízíme i bez nahlížení do registrů. Pro schválení úvěru je rozhodující to, zda budete poskytnuté finanční prostředky schopni splácet. Vaše minulost a nějaké záznamy v registrech tedy nejsou až tak důležité.

Půjčky nenabízíme pouze lidem v insolvenci nebo s exekucí. V takovém případě vám bohužel nemůžeme momentálně nabídnout žádný úvěr.

Půjčky až do 250 000 Kč nabízíme i bez zástavy a bez ručitele. Je ale potřeba doložit, že máte nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni splácet. Od výše vašeho příjmu, se pak odvíjí i maximální výše poskytnutého úvěru.

Pokud máte jen nízký příjem (nízký důchod, mateřskou, příjem jenom z nějaké brigády apod.), pak je možné půjčku na vyšší částku poskytnout v případě, že budete mít spoluručitele.

Vyřízení půjčky je možné i bez osobní schůzky. Napište nám, kolik peněz byste potřebovali a na jak dlouhou dobu. Také napište, jaké jsou vaše příjmy, a jak byste chtěli půjčku splácet (měsíčně x jednorázově).

Na základě vaší poptávky, vás bude kontaktovat některý z našich pracovníků (nezapomeňte tedy na sebe uvést nějaký kontakt – mobil nebo email), a domluví se s vámi na přesných podmínkách poskytnutí úvěru.

Půjčky poskytujeme bez placení poplatků předem – u nás se rozhodně nemusíte bát nějakého podvodu nebo neférového jednání. Uvidíte, že budete spokojeni.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou