Půjčka do 50 000 Kč na směnku na zaplacení exekuce

Měla bych zájem o půjčku na směnku do 50 000 Kč. Peníze potřebuji na zaplacení exekuce, abych se zbavila exekutora. Nechci, aby se o exekuci dozvěděli v zaměstnání a já měla ostudu. Peníze bych vám vrátila v měsíčních splátkách cca 5000 Kč měsíčně, nebo jednorázovou splátkou do konce roku.
Měla bych zájem o získání půjčky na směnku. Potřeboval bych půjčit řádově 50 000 Kč. To je maximální částka, možná to bude i o něco méně. Peníze bych mohla splácet měsíční splátkou 5000 Kč, nebo splatit jednorázově na konci roku.

Dostala jsem se do velmi nepříjemné situace. Hrozí mi exekuce, kterou bych chtěla odvrátit. Obrátil se na mě exekutor, že mám dluh, který mu musím ihned zaplatit, jinak mi dá exekuci na účet, obrátí se na mého zaměstnavatele a tak dále.

Pokud mu peníze nezaplatím – chce po mě vše naráz – už do dvou týdnů, tak to prý bude i více, za další poplatky a úroky. Navíc se hrozím té ostudy v zaměstnání, kdyby zjistili, že mám exekuci.

Ráda bych se tomu vyhnula, a peníze exekutorovi zaplatila. Nemám ale momentálně skoro nic našetřeno. Teď během epidemie COVID, jsem přišla o většinu úspor, a moc mi nevzývá. Potřebovala bych tedy půjčit peníze na směnku. Jedná se o částku do 50 000 Kč, kterou bych potřebovala do 2 týdnů.

Jsem zaměstnaná na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Moje čistá výplata, je něco přes 30 tisíc korun, takže mohu bez problémů splácet minimálně 5000 Kč měsíčně a možná i více (máme ale i výdaje, takže o moc víc to nebude).

Peníze bych vám mohla splácet pravidelně každý měsíc, nebo mohu vše zaplatit naráz do konce roku. Záleží, jaké budou přesné podmínky půjčky na směnku.

Mohu vám ofotit smlouvu v zaměstnání a výplatní pásky, nebo třeba výpis z bankovního účtu. Kromě téhle exekuce, nikde nic nedlužím. Nemám ani jiné půjčky. Nejsem žádný neplatič.

Tahle exekuce vznikla kvůli mojí hlouposti. Kdysi jsem si něco objednala, ale bylo to pod nátlakem, tak jsem jim to zboží vrátila. Ale oni po mě chtěli zaplatit další peníze. Napsala jsem jim, že už jim nic nedám, a přestala s nimi komunikovat. Teď po mě vymáhají úhradu dluhu. Nevím co s tím dělat, zkusím se poradit s právníkem, ale teď se hlavně potřebuji zbavit exekutora.

Pokud mi někdo může pomoci s vyřešením exekuce, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 50000 Kč, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,,,