Půjčka na směnku od lichváře – i pro nezaměstnané, bez příjmu, pro dlužníky

Nabízíme půjčky na směnku od lichváře. Peníze i pro nezaměstnané. Pro lidi bez příjmů, osoby v exekuci či insolvenci. Jasné podmínky – peníze dostanete ihned na ruku a vracíte dvojnásobek. Úrok je 100%. Žádné poplatky předem.

Nabízíme půjčky všem lidem, co nemají šanci získat peníze někde jinde. Jsme schopni poskytnout finanční prostředky i pro nezaměstnané, pro lidi bez příjmu, pro dlužníky se záznamem registru nebo i pro lidi v exekuci či insolvenci.

Půjčujeme pochopitelně i běžným zaměstnancům, podnikatelům, máme půjčky i pro důchodce, nebo i pro kohokoliv jiného, kdo zrovna potřebujete peníze.

Peníze poskytujeme formou půjčky na směnku. Funguje to jednoduše. Řeknete si, kolik potřebujete peněz, a na jak dlouhou dobu. Můžeme vám nabídnout i jen pár tisíc korun, nebo i několik desítek či stovek tisíc.

Peníze můžete mít na pár týdnů nebo i na pár měsíců. Obvykle půjčujeme maximálně na půl roku (na 6 měsíců), dají se ale domluvit i individuální podmínky.

U této půjčky je potřeba, domluvit se na osobní schůzce. Na ní nám doložíte požadované doklady (ověření totožnosti apod.). Na místě nám podepíšete směnku na dvojnásobnou částku (úrok je 100%) a rovnou dostanete peníze.

Není v tom nic složitého, žádné právní kličky. Podepíšete směnku a ihned dostanete peníze na ruku.

Úrok je sice vysoký – požadujeme 100%, ale zase jsme schopni půjčit peníze skoro všem, kdo si o ně řeknou. Nevadí nám, že jste nezaměstnaní a bez příjmu. Nevadí nám, že máte nějaké dluhy. Nevadí nám exekuce nebo insolvence. Peníze si může půjčit každý.

Je na vás, abyste sami zodpovědně posoudili, jestli budete schopni vrátit půjčku i s příslušným úrokem. Půjčujeme peníze pochopitelně pouze plnoletým a svéprávným osobám. A předpokládáme, že jsou schopni posoudit, zda mají nebo nemají možnost svůj závazek uhradit.

Pokud byste chtěli požádat o půjčku na směnku od lichváře, nebo byste se chtěli dozvědět více informací o tom, jak to probíhá, tak se nám ozvěte.

Nepožadujeme žádné poplatky předem. Nemusíte se bát podvodů. Půjčka má jasně dané parametry. Peníze dostane ihned na ruku a po dohodnuté době vracíte dvojnásobek (100% navíc). Žádné jiné podmínky, poplatky předem, a ani nic podobného.

Stačí vám jen občanka, domluvit si schůzku a peníze mohou být velmi rychle vaše. Klidně ještě dnes, nebo během několika málo dní.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze na směnku, Půjčka od soukromníka, Půjčky nabídka
Sekce: ,,,,,,,,,,