Půjčka 70 000 Kč na zaplacení nedoplatků za nájem

Potřebovala bych sehnat půjčku na nájem a nedoplatek za elektřinu a plyn. Sháním půjčku 70 000 Kč alespoň na 2 nebo 3 roky. Jsem ale v insolvenci a tak nevím, zda mi někdo půjčí. Já i manžel máme příjem ze zaměstnání. Hledám si i nějakou další brigádu. Insolvence nám skončí příští rok.
Potřebovala bych nutně sehnat půjčku na zaplacení nedoplatku za nájem a za vyúčtování za plyn a elektřinu. Jednalo by se o částku 70 000 Kč, kterou bych potřebovala sehnat co nejdříve.

V průběhu minulého roku jsme se dostali do zpoždění s placením nájmu. Manžel přišel o práci a nějakou dobu byl bez příjmu, tak to bylo dost složité. Takže jsme vynechali několik splátek nájmu, nebo jsme zaplatili méně.

Teď do toho navíc přišel ještě nedoplatek, za vyúčtování za plyn a elektřinu. Ve výsledku to dělá skoro 70 tisíc korun.

Majitelka bytu nám původně říkala, že to můžeme splácet postupně, podle splátkového kalendáře. Ale teď změnila názor, a prý to chce zaplatit do konce měsíce, jinak nám dá výpověď z nájmu. Nevím, co bychom pak dělali, kam bychom šli.

Mám příjem ze zaměstnání a manžel už teď také. Je teda ještě ve zkušební době, ale už je to lepší. Bohužel jsme ale oba s manželem v insolvenci. A tak nám nikde nechtějí půjčit. A já nevím, kam se jinam obrátit.

Z příjmu, co teď máme ze zaměstnání, zvládneme zaplatit běžné výdaje + splátky na insolvenci + bychom mohli splácet 2000 Kč měsíčně. Vím, že to není hodně, ale možná se to časem zlepší. Zkouším si teď najít ještě nějakou brigádu, kam bych mohla chodit odpoledne nebo o víkendu.

Potřebovala bych půjčit 70 tisíc korun, peníze bychom spláceli měsíčně. Počítám, že bychom to splatili za 2 až 3 roky. Určitě bychom se to snažili vyrovnat co nejdříve. Insolvence nám má skončit příští rok.

Pokud je někdo ochotný půjčit i lidem v insolvenci, tak se mi prosím ozvětet. Hlavně ať je to bez nějakých poplatků předem. Na to bych neměla. My teď fakt nutně potřebujeme pomoc. A bojím se, co bude, kdyby se to nepovedlo. Všem moc děkuji a hlavně ať se někdo co nejdříve ozve

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou