Půjčka od soukromého investora – od 50 000 Kč až do několika miliónů

Nabízíme zajištění úvěru od 50 000 Kč od soukromého investora. Peníze můžete mít na cokoliv. I bez nahlížení do registru dlužníků nebo bez dalších omezení. Vyřízení úvěru je velmi rychlé, peníze můžete dostat už do 3 pracovních dnů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější úvěry.

Trápí Vás nesplacené závazky? Nebo Vám chybí finance v rozpočtu, a nemůžete kvůli Vaší finanční situaci vést život tak, jak si přejete? Sháníte peníze na cokoliv?

Nabízíme zajištění výhodného krátkodobého i dlouhodobého úvěru od 50 000 Kč se zástavou nemovitosti či pozemku, od soukromého investora.

Minimální výše půjčky je od 50 tisíc korun. Maximální výše úvěru je omezena jenom hodnotou zástavy. Při dostatečně kvalitní zástavě není problém poskytnutí úvěru i ve výši několika miliónů korun.

Tento úvěr, je navíc „šitý“ přesně na míru konkrétnímu zájemci. Výši splátky a dobu splácení, si kupříkladu určujete Vy. V případě potřeby, je možnost odkladu splátek či upravování výše půjčené částky.

Hlavním cílem je poskytnout úvěr, co nejširšímu okruhu zájemců. Nenahlížíme do registru dlužníků a výrazně jsme omezili i nepříjemné papírování.

Každou žádost posoudíme do dvou hodin a k samotné realizaci dochází do tří pracovních dnů. Naše služby jsou tedy kvalitní, rychlé a přehledné.

Osobní jednání a individuální přístup samozřejmostí. Zároveň nehraje roli, zda jste z Prahy nebo z jiného místa ČR. Peníze nabízíme všem. Díky našim bohatým zkušenostem garantujeme rovněž kompletní právní servis.

Možnost použití úvěru na vyplacení exekucí, na bydlení, na družstevní byt či na cokoliv jiného. Možnost konsolidace Vašich stávajících závazků,

Úvěr není uveden v žádném z registrů, tudíž nemá vliv na Vaše případné další žádosti například o hypotéku nebo leasing.

Máte-li zájem o sjednání tohoto úvěru, nebo se chcete dozvědět více informací? Pak neváhejte, a ihned nás kontaktujete. Napište nám, o jakou částku byste měli zájem, a na jak dlouhou dobu. Nezapomeňte na sebe uvést nějaký kontakt, abychom se s vámi mohli co nejdříve spojit.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou