Půjčka v hotovosti do 50 000 Kč na zaplacení stěhování

Hledám půjčku v hotovosti do 50 000 Kč, na zaplacení stěhování do nového bytu. Peníze potřebuji na kauci, zaplacení nájmu a výdajů za stěhování. Jsem momentálně bez práce, do nové ale nastupuji za 14 dní. Mám exekuci na účet v bance.

Dostala jsem se kvůli vlastní blbosti do velkého finančního problému. Potřebovala bych krátkodobě půjčit částku do 50 000 Kč. Peníze potřebuji na zaplacení nového bydlení + na výdaje spojené se stěhováním.

Již nějakou dobu plánuji stěhování do jiného města v ČR. Mám tam sjednanou novou práci a už jsem měla vyhlédnuté i bydlení. Měla jsem našetřeny úspory, abych vše pokryla. O tyto úspory jsem ale vlastní naivitou přišla, a teď jsem zůstala bez peněz. Potřebuji se ale přestěhovat, protože tady jsem už ukončila zaměstnání a dala i výpověď z bytu kde bydlím.

Potřebuji půjčit 50 000 Kč, což by mělo pokrýt kauci za nový byt, nájemné a všechny náklady spojené se stěhováním. Peníze potřebuji sehnat velmi akutně.

Můj problém je v tom, že mám momentálně exekuci na účet v bance, takže mi nikde peníze nepůjčí. Půjčku bych také potřebovala dostat v hotovosti na ruku. Na účet v bance se teď nedostanu.

Doteď jsem pracovala v jedné firmě na výrobu plastových oken. Brala jsem tam jen minimální mzdu (a zbytek bokem na ruku, aby na to nemohl exekutor). V práci jsem ale před týdnem skončila.

Za 14 dní bych měla nastoupit do nového zaměstnání. Tam bych měla mít asi 20 000 tisíc korun čistého měsíčně (a k tomu něco navíc bokem). Musím si ale do té doby sehnat nové bydlení.

Pokud by mi někdo mohl půjčit peníze, tak bych mohla určitě splácet minimálně 5000 Kč měsíčně. Možná i o něco více. Půjčku bych vám tedy nejpozději do roka celou uhradila.

Nevlastním žádnou nemovitost a nemám nic, co bych vám moha dát do zástavy. Momentálně jsem i bez práce a mám exekuci. Takže chápu, že mi asi nikdo jen tak nepůjčí. Nevím už, ale, co mám dělat, když se to všechno tak zamotalo. Nevím, kam se obrátit o pomoc a jsem zoufalá.

Moc prosím, pokud je mi někdo schopný půjčit peníze, tak se mi co nejdříve ozvěte!!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou