Půjčka v hotovosti na vyřešení dluhů a nezaplaceného nájmu

Sháním půjčku v hotovosti – alespoň 200 000 Kč, kterou bych mohla splácet pravidelnými měsíčními splátkami. Potřebuji zaplatit dluh na nájemném a další dluhy. Mám invalidní důchod a hledám si brigádu. Hrozí mi, že přijdu o bydlení.
Už nějakou dobu zoufalce sháním někoho, kdo by mi mohl poskytnout půjčku v hotovosti do 200 000 Kč, na vyřešení mé zoufalé životní situace. Dostala jsem se (ne vlastní vinou) do finančních problémů, a hrozí mi vystěhování z bytu, pokud alespoň něco nezaplatím.

Ještě před půl rokem, jsem měla na účtu v bance úspory, přes půl miliónu korun, a nic moc mě netrápilo. Pak se to ale vše zkomplikovalo.

Můj dospělý syn udělal velký průšvih a já mu musela pomoci. Aby neskončil ve vězení, tak jsem za něj musela zaplatit hodně vysokou částku (za škodu, kterou způsobil). Na to padly všechny moje úspory a musela jsem si půjčit i další peníze.

Z celé situace, jsem na tom byla psychicky velmi špatně. Nějakou dobu jsem byla i hospitalizovaná. Zhoršily se i moje zdravotní problémy, takže jsem přišla o práci.

Mám nyní vyřízený invalidní důchod a snažím se najít alespoň nějakou brigádu. Syn teď nastoupil do práce v zahraničí a posílá mi část svojí výplaty. Přesto bych ale akutně potřebovala půjčit peníze.

Mám jednu hodně nevýhodnou půjčku, kde musím každý měsíc zaplatit vysokou částku. I díky tomu jsem se dostala do prodlení s placením nájmu, takže mi teď ještě ke všemu hrozí vystěhování z bytu.

Potřebovala bych získat půjčku v hotovosti, alespoň 200 000 Kč. Peníze bych vám mohla splácet pravidelnými měsíčními splátkami, podle toho, jak si řeknete. Nemám ale nic, co bych mohla dát do zástavy.

Jsem už ze všeho zoufalá a nevím, kam se obrátit o pomoc. Pokud by se našel nějaký slušný člověk, který by mi mohl v mojí situaci pomoci, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou