Rychlé půjčky se zástavou: na dluhy, na exekuce, na konsolidaci, na cokoliv

Půjčujeme peníze oproti zástavě nemovitosti. Může se jednat o rodinný dům, byt, chatu, chalupu, komerční objekt nebo pozemek. Peníze můžete dostat na zaplacení exekuce, vyřešení dluhů, na konsolidaci, na rozjezd podnikání, na rekonstrukci či na cokoliv jiného. Bez placení poplatků předem.
Půjčíme vám peníze na vše, co potřebujete. Může to být třeba na vyřešení dluhů, na zaplacení exekuce nebo na konsolidaci vašich finančních závazků. Případně také na rozjezd podnikání, rekonstrukci bydlení, nebo i na běžné výdaje.

Peněžní prostředky jsou poskytovány oproti zástavě nemovitosti. Pro zajištění úvěru, je možná i zástava nemovitosti ve vlastnictví nějaké třetí osoby (ručitel).

Za půjčené peníze, můžete ručit zástavou nemovitosti: úvěr je možný na rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, chata, chalupa, komerční objekt, stavební nebo i jiné pozemky (hospodářské, les apod.).

Díky poskytnutí zástavy, pak nemusíte ani dokládat výši svého příjmu. Finanční prostředky, mohou získat i začínající podnikatelé, kteří by měli obtíže se získáním úvěru od banky.

Peníze je možné získat, i když máte nějaké dluhy nebo negativní záznamy v registrech dlužníků. Peníze můžete dostat, i když jste v exekuci. Ani to, nemusí být překážkou pro schválení úvěru.

Můžete si požádat o úvěru od 50 000 Kč. Maximální výše úvěru je omezena jen hodnotou zastavené nemovitosti. Není tedy problém získat půjčku, třeba i 5 nebo 10 miliónů korun. Případně i více.

Za vyřízení vašeho požadavku, neplatíte nic předem. Odhad ceny nemovitosti je zdarma. Platíte pouze dohodnuté měsíční splátky, bez skrytých poplatků.

Vše potřebné je možné vyřídit už do 48 hodin. Každá žádost je vyřizována individuálně, týmem profesionálních zaměstnanců. Snažíme se vždy o maximální spokojenost klienta. Od nás nikdo neodchází nespokojený.

Vše můžete vyřídit z pohodlí domova. Podpis smluv zajistíme v místě vašeho bydliště. Ozvěte se nám, se svým požadavkem, a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Neomezená výše půjčky, Půjčka se zástavou nemovitosti, Půjčky nabídka
Sekce: ,,,,,,,,,,