Půjčka 500 000 Kč na konsolidaci pohledávek a dluhů bez zástavy

Sháním půjčku 500 000 Kč na konsolidaci dluhů a exekucí. Zůstaly mi na krku dluhy po rozvodu. A já bych se jich chtěla zbavit. Momentálně pracuji v zahraničí – mám vysoký příjem. Mohu splácet měsíčně i 1000 Euro (cca 30 000 Kč). Takže bych půjčku splatila velmi rychle.

Sháním půjčku 500 000 Kč, na konsolidaci všech mých dluhů a pohledávek. Mám příjem ze zahraničí, mohu splácet až 1 tisíc Euro měsíčně. Peníze bych vám vrátila, co nejrychleji, jak by to šlo.

Ne úplně vlastní vinou, jsem se už před nějakou dobou dostala do finančních potíží – nepovedený rozvod. Zůstaly mi na krku různé dluhy, které jsem nebyla schopná splácet, takže to skončilo exekucemi. Díky tomu jsem pak zase byla bez příjmů a hromadily se mi i další dluhy.

Postavila jsem se k tomu ale čelem, a našla jsem si dobře placenou práci v zahraničí (jenom dojíždím, stále žiju v ČR). Mám služnou výplatu, kterou mi nemohou sebrat. V ČR mám ale pořád zablokovaný účet v bance a nemohu si nic koupit, tak bych to ráda nějak vyřešila.

Potřebovala bych půjčit půl miliónu korun, na konsolidaci všech mých dluhů. Zaplatila bych z toho všechny exekuce. Kromě toho mám ještě menší dluhy u zdravotní pojišťovny, u dopravního podniku, za telefon atp. To vše bych chtěla vyrovnat, abych nikde nic nedlužila.

Mohla bych vám splácet i vysokou měsíční splátku – mohu dávat tisíc euro měsíčně (tj. cca 30 000 Kč za měsíc). Takže bych peníze splatila co nejrychleji.

Nemám ale bohužel nic, co bych mohla dát do zástavy. Práce a příjem v zahraničí by se také dokládala dost obtížně – je to šedá zóna. Většinu příjmu mám v hotovosti na ruku (mám zablokovaný účet), takže moc nevím, jak to dokládat.

Mohu ale určitě doložit, že exekuce i další dluhy už nějakou dobu poctivě splácím. Dva už jsem zaplatila úplně, u dalších posílám alespoň měsíční splátku.

Chci se těch dluhů zbavit a udělat tlustou čáru za minulostí. Pokud by se našel někdo ochotný, kdo by mi s tím mohl pomoci, tak budu velmi vděčná. Mohu případně nabídnout, i nějaké „protiplnění“, záleží na osobní domluvě.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčka 500 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,