Soukromá půjčka pro maminku na mateřské dovolené

Hledám soukromou půjčku 50 tisíc korun, kterou by mohla získat i svobodná maminka na mateřské dovolené. Půjčku bych chtěla na dva roky, s pravidelnými měsíčními splátkami. Nemám čím ručit, nemohu dát nic do zástavy.

Jsem svobodná matka, toho času na mateřské dovolené s druhým dítětem. Potřebovala bych menší půjčku – cca 50 tisíc korun, kterou bych mohla splácet postupnými splátkami.

Dostala jsem se bohužel do dosti nepříjemné situace. Žila jsem s přítelem. Ten ale nechodil do práce, já byla na mateřské s prvním dítětem, a žili jsme s ruky do huby a neubývalo nám kolikrát na zaplacení celého nájmu.

S přítelem jsem se rozešla – v podstatě jsem ho musela vyhodit z bytu, a teď jsem na všechno úplně sama. Musím platit nájem a všechny další výdaje. Nemám vůbec žádnou finanční rezervu.

Nejsem úplně bez příjmů. Když sečtu všechny částky, které dostávám od státu, tak to dělá měsíčně 19 000 Kč. Také předpokládám, že během dvou, tří měsíců bych už mohla začít chodit i na nějakou brigádu, a můj příjem bude vyšší.

Problém je ale v tom, že svobodné matce na mateřské nikdo nepůjčí. Alespoň teda ne za rozumných podmínek.

Maximálně nabízí nějaké rychlé půjčky, kdy vám dají pár tisíc korun, a hned za pár týdnů je chtějí vrátit zpět, a ještě s vysokým úrokem. A to mi v ničem nepomůže.

Já bych chtěla najít nějakou rozumnou půjčku, kterou bych mohla splácet menšími splátkami.

Moje představa je půjčka 50 000 Kč na dva roky. Přičemž bych vám každý měsíc mohla posílat splátku ve výši 2000 Kč, časem případně i více.

Jak jsem psala, plánuji začít chodit na brigády, takže pokud bych měla vyšší příjem, tak bych se určitě pokusila půjčku splatit co nejdříve.

Je mi jasné, že mi banka nepůjčí, a tak zkouším, jestli bych nenašla nějakého soukromníka, který by byl ochotný pomoci svobodné mamince v nelehké situaci. Chtěla bych najít nějakou férovou soukromou půjčku.

Nemám ale čím ručit. Bydlím v podnájmu, auto nevlastním, a vybavení domácnosti nestojí „za řeč“. Také za půjčku rozhodně nehodlám poskytovat nějaké „protislužby“, jak už mi někdo nabízel.

Hledám prostě férovou soukromou půjčku, kde by byly jasně dané podmínky, a já bych splácela dohodnutou měsíční splátku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou