Úvěr 500 000 Kč na směnku na 6 měsíců bez zástavy

Hledám půjčku 500 000 Kč (půl miliónu korun) na směnku na 6 měsíců. Peníze bych zaplatila z vyrovnání po rozvodu, které bych měla během několika měsíců dostat. Momentálně ale nemám nic, co bych mohla dát do zástavy. Peníze potřebuji právě na koupi bytu.

Potřebovala bych půjčit 500 000 Kč (půl miliónu korun) na dobu 6 měsíců. Ideální by byla půjčka na směnku, bez zástavy nemovitosti, kterou bych mohla zaplatit jednorázovou splátkou za půl roku.

Momentálně se rozvádím s manželem. Během rozvodu se řeší rozdělení majetku. Podle návrhu vyrovnání, které teď řeší právníci a pak soud, bych od manžela měla dostat finanční vyrovnání cca 2,5 milionu korun.

Do půl roku bych tedy měla mít dostatek finančních prostředků, na to abych vám požadovanou částku 500 000 Kč zaplatila zpět i s navýšením. Moje představa je, že bych vám zaplatila 20% navíc k půjčené částce, tj. že bych vám vrátila 600 tisíc korun. Ale je to samozřejmě o dohodě. Nevím, jaká bude vaše představa.

Potřebuji vyřešit bydlení po rozvodu a naskytla se mi příležitost získat hezký byt. Jedná se o zrekonstruovaný družstevní byt. Část peněz bych dala ze svých úspor a zbytek doplatila z půjčky, kterou potřebuji od vás.

Zkoušela jsem se už domluvit, aby mi pár měsíců počkali, že bych zatím dala jen zálohu, ale majitel bytu nechce čekat. Je to opravdu moc hezký byt a já bych o něj nerada přišla.

Jsem zaměstnaná na HPP, moje čistá mzda je 29 000 Kč měsíčně. Zkoušela jsem se ptát u banky, ale tam mi půl miliónu nepůjčí. Nabízeli mi maximálně 300 000 Kč. Tak to zkouším zde.

Vše co tady píšu, mohu řádně doložit. Jak příjem ze zaměstnání, tak i papíry ohledně rozvodu nebo ohledně uvažované koupe bytu. Není to žádný podvod.

Potřebovala bych najít někoho, kdo je schopný poskytnout seriózní krátkodobou půjčku na směnku. Stačí mi to jen na 6 měsíců, dost možná i na kratší dobu.

Co se týká finanční vyrovnání po rozvodu, tam jsme s manželem již předběžně dohodnuti – už jsem podepisovala i nějaké papíry, Čeká se jen na to, než se to celé zprocesuje u soudu.

Manžel je podnikatel a má dostatek finančních prostředků, aby mi vše mohl ihned vyplatit. Tady žádný zádrhel určitě nehrozí.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou