Úvěr 500 000 Kč pro OSVČ na rozšíření podnikání

Sháním nebankovní úvěr pro OSVČ na podnikání. Potřebuji půjčku 500 000 Kč na rozšíření podnikání. Nedávno jsem ale dokončila insolvenci, a tak mi v bance nepůjčí. Mohu splácet 25 000 Kč měsíčně. Hledám jen seriózní půjčky bez podvodů.

Sháním úvěr pro OSVČ, ve výši 500 000 Kč. Finanční prostředky potřebuji na rozšíření podnikání.

Podnikám v oblasti maloobchodu. Naskytla se mi nyní možnost zřídit druhou prodejnu v nové lokalitě, která má pro mě velmi zajímavý potenciál. Peníze potřebuji na úpravy nových prostor a nákup vybavení prodejny a dalších skladových zásob.

Abych byla upřímná, před dvěma lety jsem úspěšně dokončila insolvenci. Dluhy, pro které jsem šla do insolvence, nijak nesouvisely s mým podnikáním. Jednalo se o osobní dluhy, které mi zůstaly po rozvodu. V podnikání jsem poměrně úspěšná (mohu ukázat daňová přiznání apod.).

Vzhledem k té dokončené insolvenci mám záznam v registru. A i vzhledem k situaci s COVIDem, která tady ještě nedávno byla, mi v bance půjčit nechtějí.

Potřebovala bych tedy najít nějakou nebankovní společnost, nebo ještě lépe soukromého investora, který by mi mohl poskytnout úvěr na podnikání. Částku 500 000 Kč i s příslušným navýšením o úroky, bych mohla splácet měsíční splátkou do 25 000 Kč.

Nemám nic, co bych mohla dát do zástavy jako ručení (maximálně skladové zásoby nebo vybavení prodejny). Kvůli insolvenci bydlím v nemovitosti, která není napsaná na mě. To samé i auto. Mám sice k dispozici dvě auta (osobní auto + dodávku), ale opět jsou raději napsané na někoho jiného.

Pokud by se našel nějaký soukromý investor nebo nebankovní společnost, která by mi byla ochotná poskytnout úvěr 500 tisíc korun na podnikání, tak budu moc vděčná. Ráda vám doložím všechny dokumenty, o  které si řeknete (daňové přiznání, výpisy z bankovního účtu, nájemní smlouvy na prodejny, cokoliv).

Pokud někdo nabízí seriózní půjčky bez podvodů, tak se mi prosím ozvěte! Děkuji za váš čas a přeji příjemný zbytek dne.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka 500 000 Kč, Půjčky poptávka, Půjčky pro OSVČ
Sekce: ,,,,,,,,,