Půjčka na směnku 75 000 Kč od poctivého soukromého investora, který opravdu půjčí

Potřebuji půjčit finanční hotovost 75 000 Kč na vyplacení dvou nevýhodných nebankovních mikropůjček. Peníze bych vám splácela měsíčními splátkami ve výši 3000 Kč. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou a plat vám mohu doložit. Nejsem v exekuci ani v insolvenci a ani jsem nikdy nebyla.

Dostala jsem se do velmi nepříjemné životní situace a proto bych potřebovala půjčit finanční hotovost 75 000,- Kč. Může to být klidně půjčka na směnku nebo na notářský zápis. Ideálně od nějaké soukromé osoby nebo soukromého investora, který opravdu půjčí peníze.

Zkouším najít nějakou půjčku již nějakou dobu. A během té doby, jsem se setkala jen se samými podvody. Utratila jsem už skoro všechny svoje úspory, strávila s tím hromadu času, a nic z toho. Rozhodně tedy nechci platit nic předem.

Věřím, že se i tak dá najít nějaký poctivý soukromý člověk nebo nějaká firma, která je schopná poskytnou normální, solidní půjčku.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou, už 25 roků. Mohu doložit svůj plat a vše ostatní co si řeknete. Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit 75 tisíc korun, pak mohu každý měsíc splácet 3000 Kč.

Nejsem a ani jsem nikdy nebyla v exekuci nebo v insolvenci. Mám sice hypotéku v bance a také další úvěr, ale ty řádně splácím. A nikdy jsem nebyla v prodlení.  Kvůli tomu, že už mám dost vysoké úvěry, mi už ale banka další peníze nepůjčí. A já bych nutně potřebovala právě těch 75 000 Kč.

Peníze potřebuji na vypořádání rodinných záležitostí a zaplacení dvou nevýhodných mikropůjček. Ty mě momentálně velmi zatěžují. Nemám dost peněz, na to abych je jednorázově doplatila celé. A tak každý měsíc platím, jen poplatky za prodloužení. Takže jim každý měsíc posílám hromadu peněz a nic z toho. Ráda bych se jich co nejdříve zbavila.

Moc prosím je to opravdu urgentní, pokud je tedy někdo, kdo by mě mohl pomoci v této, pro mě opravdu velice tíživé a nepříjemné situaci, prosím ozvěte se mi, co nejdřív to půjde.

Jestli někdo schopný poskytnout férovou půjčku, tak se mi určitě dejte vědět. Výši úroku a provizi z vyplaceného úvěru, samozřejmě respektuji. Slibuji Vám spolehlivé splácení.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčka od soukromníka, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,