Nebankovní konsolidace – 150 000 Kč na vyřešení nevýhodných mikropůjček

Hledám možnost nebankovní konsolidace – splacení několika mikorpůjček. Celkem by se jednalo o 150 000 Kč. Jsem zaměstnaná a mám pravidelnou výplatu. Za půjčku bych splácela minimálně 4000 Kč měsíčně. Mám záznam v registru, v bance mi nepůjčí.

Hledám na internetu, jak se dostat se své složité finanční situace. Spadla jsem se do dluhové spirály mikropůjček a zdá se, že už jsem vyčerpala všechny jiné možnosti, kde hledat pomoc. Tak to zkouším tady, zda by se našel někdo, kdo by mi mohl poskytnout soukromý nebankovní úvěr do 150 000 Kč.

Peníze bych použila pouze na zaplacení svých stávajících závazků tak, abych následně mohla platit jen jednu jedinou půjčku. Jsem zaměstnaná a mám stabilní příjem.

Vlastní blbostí a naivitou, jsem se dostala do tíživé finanční situace. Postupně jsem si vzala několik různých malých půjček. Zjistila jsem ale, že tyto mikropůjčky, jsou cesta do pekla. Nyní každý měsíc „spolknou“ podstatnou část mojí výplaty, a přitom se můj celkový dluh nijak nesnižuje.

Doufala jsem, že se mi vše podaří vyřešit po novém roce. Měla jsem z minulosti záznam v bankovním registru, a tak mi dříve nechtěli v bance půjčit. Měla jsem ale za to, že od nového roku, by už měl být tento záznam vymazaný. Mikro půjčky jsem i přes jejich nevýhodné podmínky, brala jen jako dočasné, krátkodobé řešení.

Bohužel jsem si ale „naběhla“. V bance mi půjčit stále nechtějí, takže nemám, jak jinak bych ty malé půjčky splatila. Z výplaty si nemohu dovolit zaplatit vše naráz. Platím jen poplatky, za prodloužení doby splatnosti. Žádné velké úspory bohužel nemám, a už jsem asi vyčerpala všechny ostatní možnosti, jak si půjčit peníze jinde, než u banky.

Přitom ale nejsem žádný neplatič. Prostě jsem jen měla smůlu a udělala pár špatných rozhodnutí. Jsem dlouhodobě zaměstnána v sociálních službách, a mám pravidelný příjem.

Pokud by mi někdo mohl půjčit částku do 150 000 Kč, tak mohu každý měsíc splácet minimálně 4000 Kč. Současně si hledám i nějaký přivýdělek, brigádu. Pokud dopadne to, co mám předjednáno, tak bych pak mohla splácet i více.

Snažím se svoje finanční problémy řešit, rozhodně před nimi „nestrkám hlavu do písku“. Potřebovala bych ale nějakou pomocnou ruku, protože jinak se asi těch mikro půjček nikdy nezbavím. Nyní jen „vyhazuji“ peníze z okna za prodloužení splatnosti a celkový dluh se nijak výrazně nesnižuje.

Pokud by se mi povedlo všechny tyto závazky splatit a zkonsolidovat do jednoho většího úvěru, pak věřím, že jej budu schopná bez problému splácet.

Ráda se s vámi sejdu a proberu vše osobně, jaké máte podmínky a jaké byste chtěli záruky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou