Překlenovací úvěr 2 milióny korun pro podnikatele (OSVČ, firmy) bez zástavy

Hledám půjčku nebo úvěr pro podnikatele. Potřebuji sehnat cca 2 milióny korun na dobu cca 1 rok. Díky nesolidnímu partnerovi, jsme se při podnikání dostali do finančních problémů. Potřebujeme zaplatit závazky vůči našim dodavatelům. Potřebuji tedy nějaký překlenovací úvěr bez zástavy.

Sháním nějakou solidní nebankovní finanční společnost, nebo nějakého slušného soukromého investora, který by mi dokázal pomoci. S manželkou společně již delší dobu podnikáme, a díky jedné neseriózní společnosti, se kterou jsme spolupracovali, jsme se nyní dostali do finančních problémů.

Před několika měsíci, jsme začali spolupracovat s novou firmou. Nejprve to vypadalo vše v pořádku. Pak se ale tato firma zřejmě dostala do nějakých problémů, úplně přestali reagovat na jakoukoliv komunikaci. Nevím, co s nimi bude dál.

U této společnosti, nám zůstalo „viset“ poměrně hodně velké množství peněz. My ale pochopitelně zase máme závazky vůči našim dodavatelům, které nijak nezajímá, že nám tahle firma nezaplatila.

Díky tomu jsme se dostali do poměrně vážných problémů, které bych potřeboval nějak vyřešit. Něco jsme pokryli z našich vlastních zdrojů, ale chybí nám cca 2 milióny korun, které bych si potřeboval někde dočasně vypůjčit.

Naše firma, kterou vedeme společně s manželkou, funguje už více než 6 roků. Po celou tu dobu, jsme nikdy neměli vážnější problémy. I poslední dva roky, kdy je epidemie COVID, se nám daří poměrně dobře přežívat. Obrat naší firmy, byl jen za posledních 6 měsíců ve výši přes 5 miliónů korun.

Pokud by se nám podařilo najít nějaký dočasný, překlenovací úvěr, tak věřím, že budeme schopni vše poměrně rychle vrátit zpět. Počítám, že doba splácení úvěru by neměla být delší než jeden rok. Záleží, jak bychom se domluvili. Zda by se jednalo o nějaké postupné měsíční splátky, nebo jednorázové vracení celé částky.

Bylo by pro nás asi jednoduché firmu položit, jít do insolvence, a začít znovu. Naše podnikání je založeno především na know-how a kontaktech. A to by nám zůstalo. Nepotřebuje žádné drahé výrobní prostředky nebo vybavení. Takovému řešení bych se ale rád vyhnul a pokusil se vše ještě zachránit.

Pokud by byl někdo schopen zajistit úvěr pro firmu nebo OSVČ, na dobu cca 1 roku ve výši 2 milióny korun, tak se mi ozvěte. Mohu vám ukázat účetnictví, aktuální závazky/zakázky a dojednané obchody, atd.

Nemám ale aktuálně nic, co bych mohl dát do zástavy za úvěr. Firma nemá žádný velký majetek. Určitě by se ale dalo najít nějaké jiné řešení, jak daný úvěr zajistit, abyste měli jistou, že vám vše bez problémů vrátíme.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou