Půjčka i pro klienty dluhy nebo i s exekucí i bez zástavy

Získat půjčku, je možné i pro lidi s dluhy nebo s exekucí. Půjčku je možné získat od soukromého investora. A tak se zástavou nemovitosti (do 75% hodnoty), tak i bez zástavy. Půjčky na exekuce, nebo řešení dluhů, jsou poskytovány jen na kratší dobu – jen do vyřešení celé situace.

Získání půjčky, kdy máte velké dluhy, je zpravidla velmi složité. Banky, nebo i další úvěrové společnosti, si na základě vašeho příjmu (a případně i majetku) stanoví určitou částku, a víc vám nepůjčí.

Výše úvěrového limitu, je ovlivněna věkem, vzděláním, místem kde bydlíte, a řadou dalších kritérií. Banky, nebo i některé další úvěrové společnosti, mají navíc nastaveny velmi přísné podmínky – úvěrový limit vám stanoví podstatně nižší, než kolik byste si mohli dovolit. Banky prostě „hrají na jistotu“.

U lidí s vysokými dluhy, které jsou navíc třeba už po splatnosti, nebo u lidí, kteří mají dokonce i exekuci, je pak šance na získání půjčky, jen naprosto minimální. To ale platí jen pro banky, a jen pro některé úvěrové společnosti.

Existují možnosti, jak si může půjčit i někdo, kdo má již jiné úvěry (či další finanční závazky). Dokonce i ten, kdo má již nějaké závazky po splatnosti nebo je dokonce i v exekuci.

Rádi bychom vám představili několik možností, jak je možné získat peníze, i když už momentálně máte nějaký jiný úvěr u banky, máte nějaké dluhy po splatnosti, nebo pokud jste třeba v exekuci.

Půjčku je možné získat se zástavou i bez zástavy. Ručit je možné i pozemkem nebo rekreačním objektem. Hypotéka nevadí. Případně může být ručeno i jinou nemovitostí (která vám přímo nepatří) nebo i jinou formou.

1) Půjčka od soukromého investora se zástavou i bez zástavy

Půjčka od soukromého investora je ideální pro ty, kdo již mají nějaké další finanční závazky, a v bance by jim kvůli „předlužení“, už další peníze nedali. U soukromého investora, je akceptována vyšší míra rizika, spojená s vyšší mírou zadlužení. Takže je možné získání půjčky. Ta může být poskytnuta jak bez zástavy (nižší částka a kratší doba splácení), tak i se zástavou (výše úvěru je omezena jen hodnotou nemovitostí, delší/dlouhá doba splácení).

2) Půjčka pro klienty s exekucí nebo s dluhy po splatnosti

Půjčky pro lidi s exekucí nebo s nějakými finančními závazky, mohou být poskytnuty, jen pro řešení dané situace. Pokud máte exekuci, pak je možné jednat o poskytnutí úvěru, na doplacení exekuce. Tak aby došlo ukončení vymáhání a výmazu z příslušného registru exekucí. Následně je možné řešit refinancování půjčky, formou standardního bankovního či nebankovního úvěru.

Obecné parametry půjček pro klienty s dluhy nebo s exekucí:

  • Úvěr bez zástavy nemovitosti do 1 000 000 Kč
  • Úvěr se zástavou nemovistosti až do výše 75% hodnoty nemovitosti
  • Doba úvěru bez zástavy je maximálně na 5 roků
  • Doba úvěru se zástavou může být až na 15 – 20 roků
  • Doba úvěru na řešení exekuce – zpravidla na 6 – 12 měsíců (do vyřešení, inividální podmínky)
Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou