Půjčka na směnku na 350 000 Kč pro OSVČ na jeden rok

Chtěl bych si půjčit 350 000 Kč na směnku na jeden rok. Jsem OSVČ a podnikám již několik roků. V posledním půl roce, ale měním obor podnikání, což je bohužel spojeno s propadem příjmu. Potřeboval bych krátkodobější „překlenovací úvěr“. Peníze vrátím i s navýšením za 12 měsíců.

Podnikám jako OSVČ, a potřeboval bych půjčit cca 350 000 Kč na pokrytí krátkodobého výpadku příjmu. Chtěl bych si půjčit peníze na směnku na dobu 1 roku. Vše i s příslušnými úroky, bych vrátit do jednoho roku. Preferoval bych jednorázové splacení půjčky za 12 měsíců.

Podnikám jako OSVČ již delší dobu.  Několik roků jsem se pohyboval v oblasti energetiky. Tam se ale situace v poslední době hodně změnila (viz aktuální zdražování elektřiny a plynu). Já jsem se už před cca půl rokem rozhodl z této oblasti odejít a začít se věnovat něčemu novému.

Aktuálně se pohybuji v oblasti realit. Nový obor podnikání se mi úspěšně rozbíhá, mám první klienty, uzavírám první obchody a začínám mít už zisky.

Pochopitelně byl a je, tento přechod, spojen se značným propadem příjmu. V předchozí oblasti podnikání jsem měl příjmy okolo 200 000 Kč měsíčně. Nyní se to značně snížilo. Pohybuji se na cca 50 000 Kč měsíčně, ale každý měsíc se to zvyšuje. Předpokládám, že do 6  – 12 měsíců, již zase budu mít stejné příjmy, jako dříve.

Mám ale mnoho různých výdajů, které potřebuji každý měsíc platit, a tak mi začínají docházet finanční rezervy. Potřeboval bych si tedy krátkodobě půjčit peníze – jde mi jakýsi „překlenovací úvěr“, než mi nadběhnou příjmy z podnikání v plné výši.

Preferoval bych půjčku na směnku, na 350 000 Kč na dobu jednoho roku. Celou tuto částku, i s příslušným navýšením, bych měl být schopný bez problémů vrátit do 12 měsíců.

Bylo by pro mě nejvýhodnější, vracet celou částku jednorázově, za 12 měsíců. Můžeme se ale pochopitelně domluvit i na nějakých jiných podmínkách. Například se může jednat o dvě postupné splátky, po 6 měsících apod. Ale to bychom určitě už probrali osobně.

Je mi 35 roků, jsem svobodný, bezdětný, mám vlastní byt a auto. Jako OSVČ to ale mám se získáváním nějakých půjček nebo úvěrů složitější. Zvláště teď v době COVIDu. Navíc je tady ta změna oboru podnikání.

Mohu vám doložit daňová přiznání, výpisy z bankovních účtů, nebo případně i aktuální účetnictví, smlouvy, faktury apod. Podnikám již delší dobu, a mám nějakou historii. Jsem solidní člověk a myslím, že jsem snad vždy splnil všechny závazky.

Nejsem v exekuci nebo insolvenci, pokud je mi známo, tak nikde nic nedlužím. Nejsem žádný podvodník nebo tunelář.

Pokud je někdo schopný nabídnout krátkodobější provozní půjčku na podnikání, 350 tisíc korun na směnku na jeden rok, tak se mi ozvěte. Nemám problém přijet kamkoliv po ČR (hodně cestuji po republice), takže se můžeme potkat osobně a vše probrat.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou