Půjčka 50 000 Kč pro maminku na mateřské – nízké měsíční splátky

Hledám půjčky pro maminky na mateřské dovolené. Potřebuji půjčit 50 000 Kč na splátky. Mohla bych splácet 2 – 3 tisíce korun měsíčně. Mám příjem 25 tisíc měsíčně – beru mateřskou a přídavky na dítě a na bydlení. Ještě se soudím o alimenty na dítě. Příjmy mám a mohu pravidelně splácet.

Jsem samoživitelka, a momentálně jsem na mateřské dovolené. Kvůli rozchodu s bývalým partnerem, jsem se dostala do finančních problémů. Musela jsem si vzít nebankovní půjčky a nezvládám je teď splácet.

Hledám půjčku 50 000 Kč na splátky. Chtěla bych zaplatit půjčky u nebankovek (chtějí po mě šíleně vysoké měsíční poplatky). A poté splácet nějakou rozumně vysokou měsíční splátku.

Jsem na všechno sama. Mám staršího syna (4 roky) a malou dceru (4 měsíce). Před nedávnou dobou jsem prodělala ošklivý rozchod s bývalým partnerem. Úplně se na mě vykašlal, nenechal mi ani korunu, i když jsem zrovna byla na neschopence na rizikovém těhotenství.

Musela jsem si třikrát půjčovat peníze od nebankovních lichvářů, abych měla na zaplacení nájmu, jinak by nás vyhodili z bytu, a já bych asi musela jít s dětmi pod most.

S bývalým partnerem se soudíme o výživné na děti. Zatím to není vyřešené. A asi to ještě nějakou dobu bude trvat, než začnu dostávat alimenty.

Momentálně dostávám jenom peníze od státu. Teď mi chodí mateřská, a pak to bude rodičovská. Kromě toho, jsem si už vyběhala i všechny přídavky, na které mám nárok – na děti, na bydlení, atd. Takže běžné výdaje už zvládám.

Za splátky těch nebankovních půjček, po mě ale chtějí skoro 10 000 Kč měsíčně. A to si opravdu nemohu dovolit.

Potřebovala bych se těchto lichvářských půjček zbavit. Hodila by se mi půjčka 50 000 Kč. To by mi stačilo na vyplacení těch půjček, a měla bych od něj pokoj.

Momentálně mám příjem okolo 25 000 Kč měsíčně (mateřská + další přídavky od státu). Většina sice padne na nájem a jídlo, ale i tak bych měla být schopná platit nějakou rozumně vysokou měsíční splátku.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 50 tisíc korun, tak bych mohl splácet cca 2000 – 3000 Kč měsíčně. To bych měla být schopná dát každý měsíc dohromady.

Počítám také s tím, že až bude dítě trochu starší, tak bych si pak hned našla nějakou brigádu, alespoň na pár hodin týdně, abych vám to mohla celé splatit co nejrychleji. Ještě to ale pár měsíců nepůjde.

Mohu doložit příjmy, co mám nyní. I to že mám zaměstnání, kam se budu vracet po skončení mateřské. Nejsem žádný neplatič. Nikdy jsem neměla problémy s dluhy nebo s exekucemi. Jen jsem teď prostě měla smůlu na chlapa, který se na mě vykašlal.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou