Půjčka do 250000 Kč i v hotovosti pro zaměstnance, důchodce, OSVČ

Nabízím spotřebitelský úvěr do 250000 Kč pro zaměstnance, důchodce, OSVČ. Žádná zástava a žádné poplatky předem. NE s exekucí a insolvencí. Bez ručitele a bez zástavy. Vyřízení za pár hodin – peníze ještě dnes na účet, nebo do 3 pracovních dní v hotovosti.

Nabízím spotřebitelský úvěr do 250000 Kč pro zaměstnance, důchodce, OSVČ. Žádná zástava a žádné poplatky předem. NE s exekucí a insolvencí. Bez ručitele a bez podvodů. Vyřízení za pár hodin – peníze ještě dnes na účet, nebo do 3 pracovních dní v hotovosti,

250 tisíc korun, je maximální částka, kterou je možné získat i bez ručitele a bez zástavy. Záleží pochopitelně jenom na vás, kolik peněz potřebujete (a jak vysokou měsíční splátku si můžete dovolit). Můžete si klidně říct i jenom o 10 tisíc, nebo požádat o 50 tisíc, nebo i o jinou částku.

U půjčky je možné dohodnout pravidelné měsíční splátky na dobu 1 až 4 roky (tj. na 12 až 48 měsíců). Peníze je možné vrátit i předčasnou splátkou, která je zdarma

Tato půjčka (až 250000 Kč) může být vyřízena klidně ještě dnes. Už za pár hodin, můžete mít peníze na účtu v bance.

Pokud byste chtěli dostat peníze v hotovosti, tak i to se dá domluvit. Vyplacení půjčky v hotovosti, ale může trvat až 3 pracovní dny, a bude nutné se domluvit na osobní schůzce u vás doma.

Tento spotřebitelský úvěr je určen všem, kdo mají alespoň nějaký pravidelný příjem, ze kterého budou schopni platit splátky:

  • Půjčka je určena pro důchodce, kteří berou starobní nebo invalidní důchod
  • Půjčka je určena pro zaměstnance alespoň s minimální výplatou ze zaměstnání
  • Půjčka je určena i pro lidi s příjmem z nějaké brigády na dohodu DPP nebo DPČ
  • Půjčka je určena i pro podnikatele (OSVČ), musí už ale mít daňové přiznání

Nabídka úvěru, ale není určena pro lidi s exekucí nebo s insolvencí. Půjčka také nemůže být schválena pro maminky na mateřské nebo rodičovské. A nabídka ani není určena pro studenty, pro nezaměstnané nebo obecně pro lidi bez příjmů.

Pro vyřízení půjčky jsou potřeba dva doklady totožnosti (dva doklady s fotkou, nebo občanka + nějaký doklad k ověření bydliště).

Dále je potřeba vlastní bankovní účet (při vyplacení půjčky v hovorovosti, se dá půjčka sjednat i bez vlastního účtu).

A nakonec jsou potřeba informace o příjmech – kde pracujete a kolik berete. Pro OSVČ jsou podstatné údaje z daňového přiznání a od kdy podnikají. U důchodce stačí například jen výpis z bankovního účtu, kde bude vidět, kolik bere z důchodu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou