Půjčka od soukromého investora – na cokoliv, bez zbytečných otázek, ještě dnes!

Jsem soukromý investor a nabízím vlastní peníze. Nejsem banka, a nemám tak přísné podmínky. Můžeme se dohodnout na půjčce, i když máte záznam v registru (ten ničemu nevadí), nebo i když jste v exekuci nebo insolvenci (tady už je to na individuální domluvě). Půjčky i pro nezaměstnané nebo ženy na mateřské a pro důchodce.

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Nechtějí vám nikde půjčit tolik, kolik byste potřebovali, na vyřešení vašich finančních starostí? Nebo nesplňujete podmínky pro schválení půjčky, kvůli nízkému příjmu, kvůli exekuci nebo insolvenci, nebo kvůli nějakým záznamům v registrech?

Pokud potřebujte půjčit peníze, pak je určitě možné najít nějaké řešení i pro vaši konkrétní situaci. Vždycky existuje nějaká cesta. Musí se jen umět hledat. Vy to možná neumíte, ale já vám mohu nabídnout pomocnou ruku.

Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám vlastní kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi. Nabízím rozumné úrokové sazby a solidní podmínky. Žádné podvody, žádné placení poplatků předem, nebo jiné podobné nesmysly.

Mohu vám pomoci vyřešit různé finanční problémy. Mám zkušenosti s jednáním s exekutory, nebo s řešením refinancování a konsolidace velkých dluhů. Můžeme společně sloučit všechny vaše stávající půjčky a jiné finanční závazky, jen do jednoho úvěru, který pak budete splácet i delší dobu.

Nejsem banka. Jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše a bez zbytečných otázek. Nevadí ani záznam v registru dlužníků, nevadí ani probíhající exekuce nebo insolvence.

Je mi jedno, jestli jste zaměstnaní nebo momentálně bez práce, na Úřadu práce. Jestli podnikáte a nedaří se vám. Nebo jestli jste doma s dítětem na mateřské, nebo jestli berete důchod.

Důležitá je ale upřímnost. Pokud máte nějaké problémy – vysoké dluhy, nezaplacené splátky, pokud po vás „jde“ exekutor, nebo pokud jste v insolvenci (či plánujete podat insolvenci), tak to potřebuji vědět předem.

Stejně tak potřebuji vědět, jak a z čeho chcete půjčené peníze splácet. Není problém poskytnout půjčku i někomu, kdo je momentálně bez práce a bez příjmu. I sociální dávky jsou příjem, ze kterého se dá alespoň něco splácet. Pokud ale potřebujete nějakou větší sumu, měli byste mít jasnou (a reálnou) představu, jak a z čeho, to vrátíte.

Dohodnout se na půjčce můžeme velmi rychle (klidně ještě dnes). Napište mi zprávu na email – poptavka-pujcka@seznam.cz. Nezapomeňte uvést, na co peníze potřebujete, jaká je vaše momentální finanční situace (dluhy nebo jiné finanční závazky, záznamy v registrech, exekuce, insolvence) a také z čeho a jak, chcete půjčku splácet.

Vše se pak dá domluvit velmi rychle, záleží na konkrétní situaci, a na vašich požadavcích. Pokud máte zájem o soukromou půjčku, pak se o tom můžeme začít bavit ještě dnes.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou