Půjčky ihned – soukromý investor, který půjčuje opravdu všem (i v hotovosti)

Jsem soukromý investor (soukromá osoba), který půjčuje vlastní peníze. Jsem schopný zajistit půjčky jak pro zaměstnance, tak i pro důchodce, nebo i pro podnikatele a právnické osoby. Bez placení poplatků předem, bez volání na zpoplatněná telefonní čísla. Jasné a férové podmínky předem.

Potřebujete snad půjčit peníze? Ocitli jste se bez finančních prostředků, trápí vás nějaké neočekávané výdaje? Nebo se dokonce potýkáte s exekucí nebo s jinými dluhy? Na každý problém, existuje řešení. Akutní půjčka peněz, se dá sehnat, i když vám jinde žádost zamítli.

Jsem soukromý investor, který opravdu půjčuje své peníze všem, bez rozdílu. Není to ani nebankovní společnost, ani banka. Jsou to opravdu moje peníze, které mohu nabídnout za velmi rozumných podmínek.

To, že máte záznam v registru dlužníků, nebo jste v exekuci, by nemuselo být překážkou (záleží pochopitelně i na tom, kolik potřebujete peněz, na jak dlouhou dobu a za jakých podmínek).

Nabízená půjčka peněz od soukromé osoby (jsem soukromý investor, který půjčuje vlastní peníze), může mít různé parametry. Mohu vám nabídnout i jen nějakou malou půjčku – pár tisíc nebo pár desítek tisíc korun. Stejně tak se spolu můžeme bavit i větší finanční částce (mohou to být i stovky tisíc korun).

V případě rozumných požadavků, není ani problém půjčka do miliónu korun, nebo případně i více. Záleží i na tom, na co peníze potřebujete a jak a z čeho je chcete splácet.

I když vám jinde žádost o peníze zamítli, u mě můžete mít šanci. Můžeme se spolu bavit o nějaké krátkodobé půjčce nebo i o nějakém dlouhodobějším úvěru. Peníze můžete dostat i v hotovosti, na ruku, ihned poté, co se dohodneme na podmínkách a tom, jak bude půjčka splácena. Nebo i o vyplacení exekuce či o konsolidaci (sloučení, sjednocení) půjček, které máte u jiných bankovních i nebankovních společností.

Pokud máte zájem o solidní obchod se skutečným soukromým investorem, neváhejte mě kontaktovat, jsem vám k dispozici 24 hodin denně.

Jsem schopen zajistit půjčky pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, právnické osoby. Můžete mít i záznam v registru dlužníků, nebo mít exekuci. Každá žádost je posuzována individuálně.

Neplatíte žádné poplatky předem, ani nevoláte na drahá čísla. Půjčky jsou poskytovány bez zástavy nemovitosti. Na všech podmínkách se nejprve domluvíme. Záleží pak jen na vás, zda vám bude moje půjčka vyhovovat nebo ne. Nikdo vás nebude k ničemu nutit. Nikdo po vás nebude chtít nic předem.

Máte-li zájem o více informací, kolik peněz a za jakých podmínek, by vám mohl poskytnout soukromý investor, pak neváhejte a ozvěte se. Napište mi, kolik peněz byste potřebovali, na jak dlouhou dobu a za jakých podmínek (splátky, ručení, účel, příjmy, a podobné, podrobné informace).

Pokud to bude možné, určitě se vám co nejdříve ozvu a můžeme se pobavit, zda najdeme nějaké řešení, pro uspokojení vašeho požadavku.

Tato nabídka, ale rozhodně není příslibem poskytnutí nějakého úvěru. Vyhrazuji si právo, na případné poptávky nereagovat, nebo vám nabídnout nižší částku než budete potřebovat. Anebo v již zahájeném jednání s vámi dále nepokračovat, pokud bych měl dojem, že se jedná o neseriózní požadavek.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou