Rychlá půjčka do výplaty – 15 000 Kč bez poplatků a bez úroků

Rychlá půjčka do výplaty nabízí až 15 000 Kč bez poplatků a bez úroků – vracíte jen to, co jste si půjčili (navýšení 0 Kč). Vyřízení půjčky do 15 minut, peníze dostanete ještě dnes na účet v bance. Nabídka i pro lidi s minimálním příjmem.

Pokud vám schází finanční prostředky, a do výplaty je ještě daleko, pak pro vás máme snadné řešení. Můžete si ihned půjčit až 15 000 Kč, a nemusí vás to vůbec nic stát. Peníze můžete mít i bez úroků a bez navýšení!

Půjčka 15 000 Kč bez navýšení (0 Kč navíc)

Pokud potřebujete rychle peníze, a stačilo by vám 15 000 Kč, pak je můžete mít ještě dnes (vyřízení do 15 minut). A nemusí vás to stát ani 1 Kč navíc.

Pokud vrátíte půjčenou částku do 10 dní, pak jsou všechny poplatky spojené s půjčkou jen 0 Kč.

Neplatíte žádné úroky, není zde žádné navýšení. Peníze si tak krátkodobě můžete půjčit úplně zadarmo.

První půjčka zdarma – bez poplatků a bez úroků:

  • Půjčka od 1000 Kč do 15000 Kč
  • První půjčka zdarma (splatnost do 10 dní)
  • Vyřízení do 15 minut (peníze ještě dnes na účet v bance)
  • Bez ručitele, bez zástavy
  • Možnost prodloužení splatnosti na 30 dní (i opakovaně)
  • Stačí jen minimální příjem od 5000 Kč
  • Online žádost najdete zde

Rychlá půjčka 15 000 Kč, kterou můžete mít úplně zadarmo, je určena pro zaměstnance, pro důchodce, nebo pro všechny kdo mají alespoň nějaký minimální pravidelný příjem (minimálně 5000 Kč měsíčně).

Zájemce o půjčku, by neměl být v exekuci nebo insolvenci. Nabídka také není určena pro ženy na MD (na mateřské nebo rodičovské) nebo pro studenty. Podmínkou je nemít trvalé bydliště na adrese městského úřadu.

Vyřízení je kompletně online, přes internet do 15 minut. Peníze máte ještě dnes na účtu v bance. Potřebujete jen platný OP (občanský průkaz), vlastní bankovní účet, mobilní telefon a emailovou adresu. Nic dalšího není potřeba.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou