Hledám půjčku na zaplacení exekuce

Hledám půjčku na zaplacení exekuce

Už dlouho sním o tom, že budu mít všechny exekuce vyplacené a já budu mít klid. V klidu platit jen jednu pohledávku, byť je to velká částka.

Jsem momentálně pátým rokem zaměstnaný, na HPP, měsíčně si vydělám kolem 14.500,- čistého. Před srážkami exekuci, ty jsou většinou tak velké, že kdybych si pár dní v měsíci nešel přivydělat do Alberta (měsíčně cca do 2000,-) tak buď nevyjdu ani na jídlo, nebo si nikdy nic nekoupím (boxy, ponožky,… cokoliv)… ale nestěžuji si, neboť viníkem jsem já.

V „dávné „minulosti jsem nepatřil mezi nejhodnější a nejmilejší dospívající mládež, takže špatná parta, špatně věci,… a nabral jsem si úvěry, neplatil zdravotní pojištění, bral jsem si věci na splátky jen abych je hned prodal,…) a ale svých činů jsem začal velmi litovat až dost pozdě. Teď už pátým rokem úspěšně splácím měsíčně poměrně velkou částku. Pokud máme v práci přesčas, jdu, protože tím víc je splaceno. Ale co se týče normálního života, je to na prd. Jsem si vědom svých chyb, vím, že za to musím zaplatit, ale proč, když dřu, jak mezek ve dvou pracích mi někdy nezbyde ani na jídlo do konce měsíce? Nebo v zimě musím nosit letní boty, protože na zimní šetřím skoro 11 měsíců. …

Jsem šťastný, že mám práci, která mě baví, že mám dobré přátelé, že mám střechu nad hlavou (bydlím v podnájmu), ale nejsem šťastný, že nestrhávají jen nějakou menší částku… proto jsem se rozhodl, že bych chtěl zaplatit všechny svoje exekuce (když jsem začínal platit, bylo jich více jak 5 a částka byla přes 350 000,-). Od roku 2012 se některé splatily a některé nové zase došly. Mělo by to být již všechno…

Takže celková částka mého dluhu k zaplacení činí230 000,-. Měsíčně, pravidelně jsem schopen platit 6000,- – 6500,-. Bohužel nemohu ručit žádným majetkem, neb nic nemám.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka bez zástavy, Půjčky do 20000 Kč, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,