Půjčka 1.300.000 Kč na koupi a rekonstrukci rodinného domu

Půjčka 1.300.000 Kč na koupi a rekonstrukci rodinného domu

Přeji dobrý den,

obracím se na Vás dle inzerce na internetu s žádostí o poskytnutí půjčky na koupi a opravu rodinného domku. Hledám rychlou možnost financování ve výši 1.300.000,-Kč na zaplacení kupní ceny a úpravu domu.

Odhad nemovitosti ze dne 20. 12. 2016 je 1.658.190,-Kč, částka půjčky dělá 80% z odhadu.

Chtěl bych Vás požádat o půjčku 1.300.000,-Kč na dobu 15let se splátkou 10.000,-Kč měsíčně a navýšením o 500.000,-Kč, což přesně vychází na 180 splátek.

Půjčku bych chtěl ručit zástavou tohoto domu a případně směnkou, dle požadavku.Na dům by byla uzavřena pojistka s vinkulací na Vás účet.

Koupí domu řeším nejen bydlení, ale i nebytové prostory pro podnikání. Moje žena získala dlouhodobou zakázku, pro kterou potřebuje dílnu. Já jsem živnostník v oboru elektro, měření, regulace, solární a energetické systémy a také potřebuji prostor pro podnikání a skladování. Tímto je zajištěn dostatečný příjem pro splácení a i mimořádné splátky mimo kalendář.

Mám nemovitost rezervovanou jen do 15. 1. 2017. Proto hledám rychlé řešení, než mi rezervace propadne.

S realitní kanceláří mám dohodu, že mi rezervaci prodlouží na základě písemného návrhu půjčky.

Chci Vás poprosit, zda budete mít zájem toto financovat, o rychlý kontakt, neboť času už opravdu moc není a vím, že je třeba prostor pro upřesnění podmínek atd.

List vlastnictví, katastrální mapu, odhad a návrh kupní smlouvy mám v elektronické podobě a mohu je obratem zaslat. LV a katastr s datem 9. 10. 2016.

Ještě jednou bych chtěl poprosit o zvážení možnosti financování a jsem ochoten se přizpůsobit i jiným podmínkám dle Vašeho návrhu a uvážení.

Děkuji a přeji příjemný den

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky poptávka, Půjčky pro OSVČ, Úvěr do 1 milión korun
Sekce: ,,,,,,,,,