Půjčka 150 000 Kč pro ženu na rodičovské

Půjčka 150 000 Kč pro ženu na rodičovské

obracím se na Vás s možností získání půjčky. Částka, kterou potřebuji zapůjčit, činí 150.000 Kč, splácet bych mohla do 5,000 Kč. Ideálně by mi vyhovovala půjčka se splatností 7 let a částkou 3000 Kč, ovšem nebráním se ani 5leté s vyšší splátkou.

V současné době jsem na rodičovské dovolené, která je ve výši 11,500 Kč bude mi přiznán příspěvek péče o osobu blízkou (starám se o ochrnutého tatínka, to je také důvod mé žádosti) a žiji s partnerem, který pracuje jako OSVČ a jeho plat je cca od 45,000 do 65,000. Nemám tedy strach, že nezvládnu splácet.

Pro objasnění proč žádám o půjčku u Vás a ne u bankovního institutu je ten, že v roce 2011 jsem propůjčila matce živnostenské oprávnění a na dluhy, které tím byly způsobeny, padly veškeré mé úspory. Jelikož se mi opozdila z důvodu exekuce splátka spotřebitelského úvěru (nyní samozřejmě exekuci nemám) pro registr mi v bance nepůjčí.

Nutně potřebuji udělat drobné stavební úpravy v bytě jako je bezbariérový sprchový kout, WC a zakoupit polohovatelnou postel. Bohužel prostředky nemám, a proto volím takovéto řešení situace.

Děkuji

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka pro ženy na mateřské / rodičovské, Půjčky do 200 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,