Půjčka 180 000 korun na vyplacení jiných dluhů

Půjčka 180 000 korun na vyplacení jiných dluhů

Dobrý den,

Sháníme s partnerem jeden úvěr, kterým bych si zaplatila dluhy a splácela každý měsíc řádně jednu půjčku. Vím, že se nemá platit klín klínem, bohužel už se to v té dluhové propasti nedá psychicky vydržet a je to jediné řešení.

Hledám cca půl roku jeden úvěr a už jsem uvěřila a dala ze zoufalství věřitelům 8.000,-  předem za poplatky, jenže pak se už bohužel nikdo neozval.  Dluhy mám ve výši 180.000,- Kč (Provident, Express Cash, Ferratum, Půjčkomat), kde mi činí za vše měsíční splátka cca 15.000,- Kč.

Tuto splátku jsem hradila po dobu několika měsíců řádně a včas, jenže mi skončila mateřská, přišla jsem tedy o příjem a nyní si hledám zaměstnání.  Zatím mám jen práci, kde mám ,,Dohodu o provedení práce“.

Zvládám všem platit sotva polovinu a stejně bombardování ze všech stran telefonama, s partnerem ani nespíme. Pořád hledáme někoho, kdo by nám pomohl a půjčil nám.

S partnerem máme dohromady každý měsíc cca 29.000,- Kč, proto hledáme jeden úvěr s měsíční splátkou do 5.000,- Kč. Žijeme v domečku, na který mám jen já od ČSOB hypotéku, pokud by šlo udělat nějakým způsobem zástavu i přes mou hypotéku, ráda bych náš dům do zástavy dala. Respektuji a jsem klidně pro 300% úrok, jen ať už mi někdo pomůže z toho kola dluhů.

Úvěr sháníme ve výši 350.000,- Kč k zaplacení těch mých dluhů a dodělání horního patra v našem domečku, kde chybí udělat dětský pokoj a ložnice. Mám 3 letou dceru a chtěla bych jí udělat pokojíček a nám ložnici, protože už čtvrtým rokem  spíme a žijeme všichni tři jen dole v patře. Horní patro bych potřebovala právě dodělat.

Napsala jsem vše upřímně a s veškerou pravdou ven o mých dluzích, tak pokud by nám šlo nějak pomoci, budu do konce života velice vděčná. Pokud byste nám dokázali prosím nějak pomoci, tak mě prosím Vás kontaktujte.

Respektuji vysoké úroky a směnky.

S přátelským pozdravem

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčky do 200 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,