Půjčka 200.000 Kč pro OSVČ v insolvenci i se 100% úrokem

Podnikám jako OSVČ a sháním peníze na investice do podnikání. Potřeboval bych půjčit 200.000 Kč na směnku na dobu 1 rok. Peníze bych splatil, i se 100% úrokem (navýšením). Jsem bohužel v insolvenci a nemám žádnou nemovitost, kterou bych mohl dát do zástavy.
Jsem OSVČ, a měl bych zájem o půjčku na směnku. Sháním půjčku ve výši 200.000 Kč. Peníze potřebuji pro investice do svého podnikání. Potřebuji provést nějaké inovace v dílně a nakoupit nové vybavení a stroje.

Peníze (půjčka), jsou určené výhradně na investice do podnikání, nic z toho nechci použít na utrácení „jen tak“, pro sebe.

Podnikám už několik roků, a mám poměrně stabilní a slušné příjmy. Letošní epidemie koronaviru COVID, se na mém podnikání až tak moc nepodepsala. Je tam určitě nějaký propad, ale ve srovnání s řadou jiných živnostníků, jsem na tom ještě hodně dobře.

Bohužel jsem v insolvenci, a tak se s žádostí o půjčku nemohu obrátit jinam. V bance nebo u běžné nebankovní společnosti, mi nepůjčí.

Do insolvence jsem se dostal kvůli vlastní blbosti a nijak to nesouviselo s podnikáním. Byla to věc v rodině. Insolvenci řeším, a na moje podnikání to nemá velký vliv.

I když jsem v insolvenci, tak vám mohu půjčku – 200.000 Kč – bez problému splatit. Nabízím, že zaplatím 100% úrok do jednoho roku. Mám různé příjmy, a o části z nich insolvenční správce nic neví, takže po téhle stránce, je to zařízené.

Chápu, že jako OSVČ v insolvenci asi budu brán, jako rizikový klient, ale mohu poskytnout řadu referencí, že jsem solidní a spolehlivý podnikatel.

Bohužel nemám nic, co bych vám mohl dát do zástavy. Snad kromě vybavení dílny, ale nevím, jestli by to pro vás mělo smysl.

Pokud je někdo schopný půjčit peníze i OSVČ v insolvenci, klidně i se 100% úrokem, budu rád, když se mi ozvete. Ocením jakoukoliv rozumnou a férovou nabídku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou