Půjčka 200 tisíc korun a vyplacení jiných půjček

Půjčka 200 tisíc korun a vyplacení jiných půjček
Dobrý den,

Je mi 21 let pracuji již druhým rokem, snažím se dodělat si školu, protože jsem musel střední ukončit dříve kvůli rodinným problémům.

Nastala mi taková situace, že jsem žil s bývalou přítelkyní a měli jsme různé situace, kterým jsme se chtěli postavit sami, a mysleli jsme, že to zvládneme. Chovali jsme se lehkovážně a zadlužili jsme se, vše šlo na mě. Ona chtěla podnikat a já se jí vtom snažil podporovat hlavně finančně. A před pár dny se na mě vykašlala a nechala mě v tom samotného.

Můj dluh činí kolem 400 000,-.  Z toho 250 000,- mám v bance a zbytek jsou nebankovní malé půjčky kolem 4 – 10 tisíc a pak větší od 20-50 tisíc. U různých společností jako je Provident, Profi credit, Ferratum a další.

Zůstal jsem sám a rodiče mi nemůžou pomoct, protože mám jen mamku, která je nemocná a ta se stará ještě o mé tři sourozence. Hledám touto cestou pomoc,  protože sám to nezvládnu a byl bych nucený jít do insolvence, a to se mi nechce.

Potřeboval bych od 150-200 tisíc abych mohl začít znovu žít normálně.

Vše jsem vždy platil včas, jen teď když jsem sám, tak tam mám už u dvou společností po splatnosti několik dní, a mám strach, že by to šlo na exekuci.

Můj plat se pohybuje kolem 25tisic. Nájemné platím 7000 a půjčku v bance 3600, pak za mobil a internet 1000. Byl bych schopný platit od 5000 do 7000 měsíčně. Pokud by bylo možné čerpat vaše služby, opravdu moc byste mi pomohli. Nikdy bych nevěřil,  že to může takhle skončit. Prosím vás o zvážení mé situace a případně mě prosím kontaktujte.

Děkuji

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčky do 200 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,