Půjčka 200000 Kč na zahájení podnikání (OSVČ)

Půjčka 200000 Kč na zahájení podnikání (OSVČ)

Dobrý den,

Tímto Vás chci požádat o finanční půjčku ve výši 200.000 Kč.

Jsem vyučený instalatér, ale živím se nejen tím, ale provádím dá se říci jak kompletní rekonstrukce bytů, tak i ploty, dlažbu, okna, vrata atd. Jelikož jsou čím dál víc složité podmínky pro zaměstnanecký poměr a na ŽL jsem si doposud netroufl, jsem veden na ÚP. Dávky nepobírám a živím se tím co mě baví. Nyní se mi objevují nabídky, kdy by se mi vyplatilo si ŽL pořídit a pracovat sám na sebe.

Mé vize jsou dělat s jedním člověkem a brát jen zakázky na které si troufnu všemi směry. Vzhledem ke svým zkušenostem už vím co jaká práce obnáší atd. Můj problém je v tom, že veškeré našetřené peníze jsem investoval do bytu ve kterém žiji a teď mi dělá starost to, že pokud chci začít dělat nezávisle sám na sebe tak budu potřebovat nářadí a pracovní auto a tak finance která jsou na výše uvedené potřebné je jediná má překážka která mě brzdí.

Je mi 27 let, mám 29 letou přítelkyni a 9 letou dceru. Žijeme ve vlastním bytě 3+1 v Kolíně – byt dostala přítelkyně od otce, který na něm má věcné břemeno a tak zástava nelze.

Já nemám pracovní smlouvu, na IČO půjčují po prvním daňovém období a přítelkyně má smlouvu na dobu určitou- pracuje v sázkové kanceláři. Na případnou smlouvu o půjčce či směnce můžu být jako dlužník spolu s přítelkyní.

Půjčku by jsem chtěl na 15 měsíců.

Děkuji za pochopení a  případnou odpověď.
S pozdravem

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 200 000 Kč, Půjčky pro OSVČ
Sekce: ,,,,,,,,,,