Půjčka 400000 Kč na vyplacení exekuce

Půjčka 400000 Kč na vyplacení exekuce
Dobrý den,

Jsem podnikatelka s malou společností, která se v současní době dostala do svízelné situace a nutně bych potřebovala půjčku ve výši 400 000,- Jelikož se mi ne až tak vlastní vinou podařilo dostat do exekuce, kdy jsme jako společnost poskytli záruku za třetí osobu, nemám v současné době šanci získat půjčku u bankovního ústavu. Musím, a jsem povinna však vyplatit svým zaměstnancům výplaty.

Ještě se mi za dobu co podnikám toto nestalo, tak nevím na koho se obrátit a proto jsem se snažila najít soukromého poskytovatele, který by byl ochotný půjčit na velmi krátkou dobu max 2 měsíců tuto částku.

Jde mi vlastně hlavně o velmi rychlé jednání s jasnými pravidly splátky a dohodnutým úrokem. Mohu nabídnou k zástavě jakýkoliv stroj ze své firmy, případně mohu nabídnout ručení mým manželem, zápis notářským zápisem.

Případně mohu nabídnout služby jako opravy, v naší firmě.  Mohu zaručit z mé strany čestné a solidní jednání. Nemám problém se splacením, jen mám v současnosti problém s nalezením vhodného poskytovatele.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky pro OSVČ, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,