Půjčka na exekuce – zablokovaný účet v bance

Půjčka na exekuce – zablokovaný účet v bance

Protože jsem se ocitla v situaci, kdy mi exekutor poslal dopis, ve kterém mě upozornil na měsíční srážky ze mzdy mým zaměstnavatelem, ale následně jsem zjistila při zadávání příkazů k běžným platbám, že mi zablokoval bankovní účet pro nedoplacené penále na zdravotním pojištění, které vyrostlo při splácení dlužného pojistného. Pojistné 113 000 Kč jsem již splatila, nyní je v pořádku.

Nemám jinou možnost, než splatit exekuci, abych měla přístup k mému bankovnímu účtu.

Můj příjem dosud byl 16 000 Kč, nyní od března bych měla mít celkem 22 000 Kč. Pokud nezaplatím dluh, zůstane mi pro mě a mé dvě děti jen kolem 9 000 Kč na měsíc, což vzhledem k placení nájmu a toho ostatního je pro mě úplně nepředstavitelné. Již nyní tento měsíc mám 6 800 Kč, které mi jednorázově vydala banka. Na prokázané výživné, a část platu se již na účet nedostanu.

Nikde jinde nedlužím, žádnou půjčku jsem si nikdy nebrala. Jsem zaměstnaná již 10 měsíců v Tesco stores a.s., ale až nyní přecházím na hlavní pracovní poměr. Pokud bych měla odblokovaný účet, mohla bych pravidelně splácet úvěr. Nevím, zdali je u Vás možnost a zabýváte se ještě úvěry?

Děkuji, budu ráda, pokud se mi ozvete.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka bez ručení, Půjčky poptávka, Půjčky pro OSVČ
Sekce: ,,,,,,,,,