Půjčka na vyplacení exekuce od soukromé osoby

Zbyly mi po manželovi dluhy, ale se záznamem v registru nedosáhnu nikde na žádnou konsolidaci.

Hledám pomoc ze své zoufalé situace. Najdu poctivou soukromou osobu, která by byla schopna a ochotna poskytnout půjčku na vyplacení všech mých závazků, abych mohla hradit pouze jednu splátku?

Zbyly mi po manželovi dluhy, ale se záznamem v registru nedosáhnu nikde na žádnou konsolidaci. Nevlastním nemovitost, kterou bych mohla ručit a moje situace je stále zoufalejší. Po tom, co mne všude v bankách odmítali, jsem ve snaze získat půjčku ze soukromého sektoru jen akorát naletěla podvodníkům, co mne připravili o další  peníze za poplatky.

Zamotala jsem se do všeho tak, že mi hrozí obvinění pro nesplácení a podvod. Už nevím jak dál. Proto hledám poctivou soukromou osobu. Příjem mám dostatečný, hrazení “již jen jedné splátky” nebude problém. Díky všem mým splátkám a podvodníkům, co mne připravili o vše, jsem v situaci, kdy mi se splatňují moje závazky, navyšují penále a úroky a hrozí exekucí.

Potřebuji zoufale pomoc. Chci jen poctivý jednorázový úvěr, abych mohla splácet jednou splátkou. Vše samozřejmě se smlouvou.

Respektuji úroky i odměnu z poskytnuté výše úvěru, ale nezaplatím již žádné poplatky předem. Prosím chci jen opravdu solidní a osobní  jednání. Nechci nikoho podvádět, chci jen vyřešit svojí situaci.

Pomůže mi prosím někdo?

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,