Půjčka od soukromé osoby pro lidi v insolvenci

Půjčka od soukromé osoby pro lidi v insolvenci

Nabízím poskytnutí soukromé půjčky všem lidem, kteří potřebují peníze. Poskytuji půjčky i pro lidi v insolvenci nebo pro osoby s exekucí. To v zásadě není na překážku v poskytnutí úvěru.

Moje půjčka od soukromé osoby má velmi jednoduché podmínky. Domluvíme se na tom, kolik peněz potřebujete a kdy mi je budete schopni vrátit. Pokud se bude jednat o menší částku v rádu tisíců nebo jen několika desítek tisíc, domluvíme se na podepsání směnky.

Pokud by se mělo jednat o poskytnutí půjčky na větší sumu peněz, pak by bylo dobré, abyste bylo schopni poskytnout nějakou záruku uhrazení půjčené částky. Buďto směnkou podepsanou ručitelem s dostatečně vysokým příjmem, nebo zástavou nějakého movitého či nemovitého majetku.

Pokud byste se chtěli domluvit na poskytnutí soukromé půjčky, napište mi, kolik peněz potřebujete, jestli jste v insolvenci nebo exekuci a jaké jsou vaše celkové pohledávky. Také mi napište vaši představu o tom, jak chcete půjčené peníze splácet nebo jestli můžete poskytnout nějaké záruky

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou