Dočasná půjčka 250 000 Kč na směnku pro podnikatele

Jsem majitelem realitní firmy a hledám dočasnou půjčku na směnku pro podnikatele. Potřebuji 250 000 Kč na 6 měsíců, na provozní výdaje atp. Peníze bych vrátil naráz za 6 měsíců nebo se můžeme domluvit i na nějakém splátkovém kalendáři.
Jsem majitel realitní firmy, která se zaměřuje na prodej rodinných domů – novostaveb. Spolupracuji s několika developerskými firmami. Momentálně jsem se dostal krátkodobě do složitější finanční situace, kterou bych potřeboval vyřešit dočasnou půjčkou 250 000 Kč.

Ideální by byla půjčka na směnku na dobu 6 měsíců. Poté bych vám vše vrátil zpět i s příslušným navýším. Můžeme se případně domluvit i na nějaké formě splátkového kalendáře, kdy bych vám každý měsíc posílal například 50 000 Kč.

Bohužel jsem se momentálně dostal do situace, kdy několika posledním klientům nevyšlo financování, a tyto obchody padly. U dalších prodejů dostanu příslušné provize až za 3 – 6 měsíců, po vyřízení všech papírů. Někde se ještě čeká na kolaudaci apod. To je v tomto oboru poměrně normální, jen se mi to bohužel sešlo nešťastně vše v jednu chvíli.

Ve firmě (která mi patří) jsem současně vedený jako zaměstnanec. Mám ale oficiálně jen minimální příjem. I firma to má nastavené tak, aby vykazovala jen minimální zisk (kvůli daním apod.). Z toho důvodu je pro mě obtížné získat klasický bankovní úvěr.

Mohu ale doložit vše, o co si řeknete – daňová přiznání, výpisy z účtu nebo i smlouvy o provizích, které bych měl dostat vyplacené během následujícího cca půl roku.

Na rozdíl od jiných oblastí podnikání, realitní business funguje dosti slušně i během epidemie koronaviru. Ceny realit jdou nahoru, lidi nakupují jako o závod. Nemusíte tedy mít obavy, že bych se dostal do nějaké platební neschopnosti nebo insolvence. Jedná se jen o dočasný výpadek, kdy jsem úplně neuřídil cash flow.

Pokud někdo nabízí dočasné půjčky na směnku pro podnikatele (minimálně 250 000 Kč na 6 měsíců), tak se mi prosím ozvěte. Prosím jen seriózní nabídky, kde opravdu nabízí tento typ půjčky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou