Krátkodobá půjčka do 20 000 Kč na 6 měsíců

Potřebovala bych půjčit 20 000 Kč na kratší dobu, stačilo by mi to na 6 měsíců. Mohu splácet pravidelně každý měsíc do 5000 Kč.

Potřebovala bych půjčit 20 000 Kč na kratší dobu, stačilo by mi to na 6 měsíců. Mohu splácet pravidelně každý měsíc do 5000 Kč. Nabízím tedy, že za krátkodobou půjčku 20 tisíc, splatím za 6 měsíců, celkem 30 tisíc korun. Akceptuji ale i jiné možnosti, a vaše požadavky na splácení.

Půjčku potřebuji dostat co nejdříve. Sháním možnost nějaké krátkodobé půjčky do 20 000 Kč již nějakou dobu. Dostala jsem už nabídky od 3 soukromých osob. Vždy jsem musela zaplatit nějaké poplatky předem, dostala jsem termín osobní návštěvy, a pak se mi nikdo neozval.

Jsem už v důchodu, ale při tom ještě pracuji. Mám důchod 11 580 Kč a k tomu pravidelně každý měsíc ještě cca 8000 Kč ze zaměstnání.

Splácím jeden úvěr a žiju sama ve vlastním bytě. Takže nemám příliš velké náklady na živobytí. Mohu tedy za půjčení peněz platit i docela dost vysokou měsíční splátku.

Musím zaplatit nutné výdaje v souvislosti s rozvodem. Bohužel mám kvůli rozvodu nyní zablokované jiné možnosti, jak získat peníze a nemám aktuálně žádnou finanční rezervu. Proto potřebuji krátkodobě půjčit peníze.

Předem děkuji za každou seriózní nabídku na půjčení peněz do 20 000 Kč.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou